Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wp pilot padł ?
#31
Mam podobny efekt jak kolega nieco wyżej
Kodi 18 i Wp pilot 0.1.1 przez cookies wyrzuca blad i sie nie wlacza

podajac netviapisessid ale drugie zostawiajac puste do wp pilota sie weszlo, ale wewnatrz bylo pusto. Jutro moze jeszcze zobacze z wrzuceniem w okienko netviapisessval, bo nie mam teraz jak wrzucic tak dlugiego kodu

kodi 19 i wp pilot 0.1.4 przez remote cookie tez wyrzuca taki sam blad
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Odpowiedz
#33
Pisz wolniej, będzie czytelniej.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#34
Nawiązując do mojego wpisu wyżej

Sciągnąłem kodi na PC, wkleiłem pastebin do remote cookie który nie działa na tvboxie i... wszystko działa

Ale na tvboxie nijak nie idzie go zmusić do działania


EDIT:
Idiotyczne rozwiązanie, ale zadziałało

1. Skonfigurowałem WP pilot w KODI na PC tak żeby normalnie działało używając cookies
2. Zainstalowałem dodatek Backup na tvboxie i na PC
3. Zrobiłem backup wszystkiego z kodi na PC
4. Wrzuciłem backup na pendrive
5. Przywróciłem backup na tvboxie

I działa
Odpowiedz
#35
@encyasit dzięki, poradnik zaktualizowany. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#36
Czemu nie uzyjecie wersji 0.1.4 na Kodi v18?
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#38
(27-07-2021, 06:15 AM)jon1022 napisał(a): Ze świeżymi nie sprawdzałem bo nie mam potrzeby - wtyczka działa.
Dopóki ktoś komu nie działa nie podrzuci jakichś logów nie da rady dojść o co chodzi...

(27-07-2021, 06:51 PM)jon1022 napisał(a): Nie wiem w czym tkwi problem u ciebie...

Sprawdziłem jeszcze raz tym razem na PC Windows 10, kodi 18.9 wtyczka 0.1.1, nowo założone konto na wppilot - cooki wyciągnięte z chroma

Wtyczka działa bez problemu zarówno po przekopiowaniu cooki jak i przy użyciu remotecooki poprzez pastebin.com....

Musisz chyba gdzieś popełniać jakiś błąd Sad

również nie mam pojęcia co było przyczyna,

dziś po wpisaniu ciasteczek bezpośrednio do pliku settings.xml na PC i skopiowaniu go bezpośrednio do dodatku na Android TV działa poprawnie Cool

poprzednio używałem Yatse do wpisywania Huh
Odpowiedz
#39
A do kodi19xx jak na razie nie ma rozwiazania.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#40
(28-07-2021, 08:46 PM)coni napisał(a): A do kodi19xx jak na razie nie ma rozwiazania.

Jak nie ma? Wyżej masz od użytkownika wtyczke 0.1.4 pod Kodi 19, przy okazji wywalenia sie wtyczki zaktualizowalem kodi do 19
Jedyne co to najlepiej sobie skonfigurować wtyczkę na pc i backup przywrócić w kodi albo zainstalować wtyczkę z edytowanym już plikiem - instrukcja też jest wyżej

Na Tvboxie nijak nie chcialo dzialac wpisujac to recznie, a w ten sposob ruszylo z marszu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości