Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wp pilot padł ?
#51
To, że licznik pokazuje ilośc pobrań nic nie oznacza bo tak samo się nie pobiera - jest błąd. Nie ciągnę dalej już tej dyskusji, napisałem i sprawdziłem - możesz pobrać z zippyshare, a najnowsza wersja wtyczki dostępna w repozytorium. EOT.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Odpowiedz
#53
(30-07-2021, 09:40 PM)mjw napisał(a): To, że licznik pokazuje ilośc pobrań nic nie oznacza bo tak samo się nie pobiera - jest błąd. Nie ciągnę dalej już tej dyskusji, napisałem i sprawdziłem - możesz pobrać z zippyshare, a najnowsza wersja wtyczki dostępna w repozytorium. EOT.
A skad ja to mialem wiedziec. Huh
Dzieki za info, wtyczka chodzi z cokie.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#54
Chodzi o to, że nie mam problemu że zrozumieniem instalacji i co jak zrobić. Problem mam z zippyshare- za dużo reklam(pewnie wchodzę nie na te strony co nie powinienem)I nie ma szans tego ściągnąć
Ale dziękuję za informację, wezmę z repozytorium bo chodzi mi właśnie o 19.
Na 18 wróciłem do 0.1.1 i działa bez zarzutu.
Dziękuję za pomocne wskazówki.
Odpowiedz
#55
jak ci za dużo reklam polecam Adguarda na androida jest free wersja
Odpowiedz
#56
Tutaj: AdGuard_Premium_v4.0.61....apk w najnowszej wersji:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.



#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Dodalem wsparcie dla WP Pilot korzystajac z cookies netviapisessid i netviapisessval w m-TVGuide by moc obejsc captche, dziala i na Kodi v18 jak i na v19.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Tak wyglada kod, jesli ktos chce przepisac wtyczke 0.1.4:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Co do logowania za pomoca kodem "https://pilot.wp.pl/kod/" niestety WP Pilot nie ujawnia swojego api, wiec nie bardzo wiem jak wydostac link http by otrzymac kod, a zeby obejsc calkiem captcha na chwile obecna niema takiej mozliwosci, bo modul cloudscraper nie jest wstanie rozszyfrowac najnowszej wersji.

Podziękowali: jon1022
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#58
Widziałem że WP Pilot ze zmienionym logowaniem jest w repozytorium K19.
Można aktualizację w repozytorium dla K18?
Odpowiedz
#59
Witam mam problem z zainstalowaniem na Kodi 18.9  z repository k.19 Wtyczkę WP Pilot.
Jak chcę zainstalować tę wtyczkę to  przy instalacji wyskakuje błąd "Zależności od xmbc Phytona w wersji 3.0.0 nie mogą zostać spełnione". Może ktoś wie jak  dodatkowo zainstalować  tego Phytona 3.0.0 albo co można innego zrobić.
pozdrawiam.
Odpowiedz
#60
Nie da się. Instalujesz wersję dla kodi 19 na kodi 18. Pomiędzy tymi wersjami są duże różnice i wtyczki nie są między sobą kompatybilne.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości