Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
(24-10-2021, 05:59 PM)enefem napisał(a):
(24-10-2021, 04:23 PM)LukasS napisał(a):
(24-10-2021, 09:54 AM)enefem napisał(a):
(23-10-2021, 06:45 PM)kodicherry napisał(a): No skin jest mega ale te ramki nie wiem po co dodane Big Grin . Bardziej prosiłbym o nastawienie się na widoczność wybranej kategorii w menu głównym bo w tej chwili jest bardzo słabe podświetlenie no i oczywiście dodanie kilku nie co większych czcionek do wyboru lub zaznaczenie wyboru kolorem.

Kilka rzeczy jest do poprawki to fakt. Postaram się je usprawnić niedługo. Na razie robię sobie krótkie "wakacje" Smile
Odnośnie czcionek to się zobaczy. Utrzymywanie kilku rodzai czcionek jest dodawaniem sobie niepotrzebnej pracy w momencie, gdy skin rozwija się tempem jakim rozwijałem go niedawno. Chodzi o ciągłe zmiany, które są wprowadzane. Pomyślę o tym, kiedy tempo rozwoju trochę zwolni Wink

(19-10-2021, 05:55 PM)LukasS napisał(a): Mam takie zapytanie odnośnie skina. Czy jest opcja przywrócić te "ramki" do wyglądu z przed tej aktualizacji - albo dodać opcję zmiany - tak jak były na przezroczyste ??

[Obrazek: n21aXCd.png]

I druga sprawa - problem z OSD w kliencie PVR jest taki że po odpaleniu kanału... nie da sie go wyłaczyć ... brakuje przycisków... Ale nei wiem, to może być problem u mnie więc jeśli ktoś może potwierdzić że jest tak u was to byłbym wdzięczny
[Obrazek: sgF4Hy9.jpeg]

Ehh... ciężko każdemu dogodzić Big Grin
Wiele osób sobie chwali nowy layout, inni hejtują. Dodam opcję wyłączenia ich. Tak chyba będzie najrozsądniej. Co do OSD to z założenia miało być proste i minimalistyczne, dlatego domyślnie przyciski się nie odsłaniają, a nie myślałem podczas projektowania tego o obsłudze myszką.
W wolnej chwili pomyślę, czy dałoby radę zrobić opcję, która będzie triggerowała przyciski po naciśnięciu OK, a nie dwukrotnym.
Ja nie hejtuję , brońcie wszyscy wyklęci. Po prostu zapytałem czy jest opcja , czy też nie Smile Skin cały czas jest super funkcjonalny, natomiast personalnie spytałem o możliwość "przywrócenia" przezroczystych ramek , które były przed aktualizacją , bądź może dodania "koloru do wyboru który byłby przezroczysty" , jak by to głupio nie brzmiało Smile Ciągle tez czekam na układ menu "na górze / bądź na dole" Tongue


A co do OSD - myslałem że brak przycisków - a używam kodi na kompie i obsługuje myszką - jest błędem bądź problemem u mnie. Ale okazało się ze wystarczy walnąć w enter czy strzałkę w dół jak kolega mi napisał wcześniej... i przyciski już są przy każdej zmianie kanału. Wiec i tutaj temat jeśli o mnie chodzi zamknięty i wyjaśniony. Skin sam w sobie robi robotę. Jest mega lekki , świetnie wygląda i rewelacyjnie prezentują się widoki we wtyczkach, jeśli chodzi o listy filmów, seriali...

Ma swoje minusy - co nie jest hejtem , po prostu wynikową jego przeznaczenia , głównie pod obsługę pilotem. Obsługa myszką wymaga przyzwyczajenia się do pewnych rzeczy i wyrobienia sobie pewnych "nawyków". Ale coś za coś.
Spoczko Smile

Być może jutro wrócę do regularnej pracy nad skórką, więc zobaczę co da się poprawić.
Co do układu "menu na górze" to jest już taki Smile Sprawdź proszę układ poziomy Wink

No tak fakt Smile Jest Smile Masz rację Smile  Nie wiem tylko czy to znowu u mnie czy co... ale nie ma submenu w nim Big Grin
Odpowiedz
REKLAMA:



(25-10-2021, 02:44 PM)LukasS napisał(a): Nie wiem tylko czy to znowu u mnie czy co... ale nie ma submenu w nim Big Grin
A no nie ma Wink Ciężko jest zaimplementować podmenu dla kilku układów, stąd pewne limitacje. Być może w przyszłości dodam, ale póki co chciałbym skupić się na innych rzeczach.

Podziękowali: LukasS
Odpowiedz
(25-10-2021, 07:07 PM)enefem napisał(a):
(25-10-2021, 02:44 PM)LukasS napisał(a): Nie wiem tylko czy to znowu u mnie czy co... ale nie ma submenu w nim Big Grin
A no nie ma Wink Ciężko jest zaimplementować podmenu dla kilku układów, stąd pewne limitacje. Być może w przyszłości dodam, ale póki co chciałbym skupić się na innych rzeczach.
Widziałem ze jest jakaś nowa aktualizacja. I prawdę mówiąc... nei wiem czy coś się w niej nie popsuło bo nie da się korzystać ze skina z powodu ciągle wywalającego się okna - w jakimkolwiek addonie Big Grin Wszędzie Big Grin KAzdy ruch myszą - to takie cuda...

[Obrazek: yG7DIV4.png]

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
(11-11-2021, 02:38 PM)LukasS napisał(a):
(25-10-2021, 07:07 PM)enefem napisał(a):
(25-10-2021, 02:44 PM)LukasS napisał(a): Nie wiem tylko czy to znowu u mnie czy co... ale nie ma submenu w nim Big Grin
A no nie ma Wink Ciężko jest zaimplementować podmenu dla kilku układów, stąd pewne limitacje. Być może w przyszłości dodam, ale póki co chciałbym skupić się na innych rzeczach.
Widziałem ze jest jakaś nowa aktualizacja. I prawdę mówiąc... nei wiem czy coś się w niej nie popsuło bo nie da się korzystać ze skina z powodu ciągle wywalającego się okna - w jakimkolwiek addonie Big Grin Wszędzie Big Grin KAzdy ruch myszą - to takie cuda...

[Obrazek: yG7DIV4.png]
O a to ciekawe Big Grin

Przyjrzę się temu. Generalnie zmieniłem zachowanie mediamenu i nie sprawdzałem na myszce jak to się zachowuje. Dzięki. Postaram się to poprawić Smile

#edit
Faktycznie, coś jest na rzeczy. Póki co proponuję wyłączyć obsługę myszy w Kodi, w ustawieniach systemowych > wejście (przy ustawieniu poziomu ustawień na ekspercki) i tam odhaczyć "aktywuj obsługę myszy i ekranu dotykowego".
Szczerze mówiąc wszystko co robię przy tej skórce, nie biorę pod uwagę obsługę ani myszy, ani ekranu dotykowego Wink
Niemniej to postaram się poprawić, bo to ewidentny bug i to poważny.
Odpowiedz
Odpowiedz


Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
REKLAMA:



Bardzo fajna skórka, nie wiem czy to jest w ust. Czy można zwiększyć czcionkę, i zmienić dźwięk przy wybieraniu ten z kodi jest taki trochę Smile, ten z tivimate jest ok

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(12-11-2021, 07:03 PM)Maciej_27 napisał(a): Bardzo fajna skórka, nie wiem czy to jest w ust.  Czy można zwiększyć czcionkę, i zmienić dźwięk przy wybieraniu ten z kodi jest taki trochę Smile,  ten z tivimate jest ok

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Cześć, dzięki! Smile

Odnośnie czcionki, to można zmienić na Liberation Sans, a tak jest nieco większa. Oprócz tego można pobawić się Zoomem. Oba ustawienia znajdziesz w ust. Kodi > Ustawienia interfejsu.
Dźwięki interfejsu natomiast zmienisz w ustawieniach Kodi > Ustawienia systemowe > dźwięk i tam po przeskrollowaniu masz "Dźwięki interfejsu".
Odpowiedz
Da się zrobić tak, w menu głównym wyświetlały się również zwiastuny z fanfilm, czy tylko z ThemovieDb Helper to działa?
Odpowiedz
Da się wyłączyć to obramowanie?
[Obrazek: 1BfS37Ol.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości