Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
Jeszcze nie, ale będzie opcja bez tego.
Odpowiedz
REKLAMA:



SuperWink
Odpowiedz
(15-11-2021, 07:13 PM)zborus napisał(a): SuperWink
Dzisiaj wieczorem wypuszczę aktualizację, z opcją wyłączenia tych nakładek Rolleyes

Podziękowali: LukasS, Hubertu
Odpowiedz
No i nic mi już więcej do szczęścia nie potrzeba Smile
Odpowiedz
(16-11-2021, 03:54 PM)LukasS napisał(a): No i nic mi już więcej do szczęścia nie potrzeba Smile
Super Smile Dzięki.
Odpowiedz
(16-11-2021, 04:58 PM)enefem napisał(a):
(16-11-2021, 03:54 PM)LukasS napisał(a): No i nic mi już więcej do szczęścia nie potrzeba Smile
Super Smile Dzięki.
Super robota i ten opis opcji powrotu do klasycznego układu też spoko Big Grin  .
Ino ta czcionka w menu głównym malusia Big Grin . Wiem, wiem pisałeś, że zrobisz to w późniejszym terminie, ale boję się, że ulepszając ją ciągle nie doczekamy się tego. Angel 
Dziękujemy za Twoją pracę i poświęcony czas.

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
REKLAMA:



(19-11-2021, 02:41 PM)kodicherry napisał(a):
(16-11-2021, 04:58 PM)enefem napisał(a):
(16-11-2021, 03:54 PM)LukasS napisał(a): No i nic mi już więcej do szczęścia nie potrzeba Smile
Super Smile Dzięki.
Super robota i ten opis opcji powrotu do klasycznego układu też spoko Big Grin  .
Ino ta czcionka w menu głównym malusia Big Grin . Wiem, wiem pisałeś, że zrobisz to w późniejszym terminie, ale boję się, że ulepszając ją ciągle nie doczekamy się tego. Angel 
Dziękujemy za Twoją pracę i poświęcony czas.
Dzięki Smile
Zobaczę co da się zrobić z czcionką. Obecnie trochę zmagam się z brakiem czasu, więc i prace nieco przystopowały. Opcja wyłączenia nakładek musiała się pojawić pod naporem próśb^^
Jeszcze chciałbym niedługo poprawić kilka błędów i zamknąć kilka issues na GitHubie, więc póki co to nie jest priorytetem.
Odpowiedz
gdzie znajdę tą opcję wyłączenia tych bocznych ramek w menu głównym?
Odpowiedz
(19-11-2021, 04:40 PM)zborus napisał(a): gdzie znajdę tą opcję wyłączenia tych bocznych ramek w menu głównym?
Pod ustawieniami stylu menu, opcja dumnie nazwana: Przywróc do cholery ten klasyczny układ!
Big Grin
Odpowiedz
Czy można zapisać ustawienia skina Cosmic ?
muszę dać ustawienia fabryczne na swoim TV po update systemu.
dzieki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości