Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
#11
Poprawiłem trochę zachowanie rozmycia: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dodałem lekki overlay na głównej, żeby trochę stonować rozmycie, bo wcześniej było zbyt intensywnie.
Wyłączyłem winietę w DialogVideoInfo, dzięki czemu blur się lepiej prezentuje, no i fanart wtedy jest na pełnym ekranie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
W sumie nie mam nic na myśli tylko te standardowe widżety to ubogie są. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
(31-07-2021, 09:24 AM)mjw napisał(a): W sumie nie mam nic na myśli tylko te standardowe widżety to ubogie są. Tongue
Jakbym miał jakiś przykład co można by dodać to pewnie, dodałbym Big Grin
Odpowiedz
#14
Czas na Aspect ratio dla widgetów. Zacząłem od Landscape: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli macie jakieś propozycje jakie aspekty dodać to śmiało. Najlepiej z przykładowymi skrinami Wink
Odpowiedz
#15
Można pobrać tą skórę?, z pierszego posta nie za bardzo wiem jak. Smile

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
(01-08-2021, 07:49 AM)Maciej_27 napisał(a): Można pobrać tą skórę?, z pierszego posta nie za bardzo wiem jak. Smile

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Jeszcze nie. Skórka jest cały czas w trakcie prac, ale myślę, że jeszcze kilka dni i udostępnię ją publicznie Smile
Na razie dostęp mają tylko osoby, które mnie wsparły Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Dodałem nowy layout dla widoku biblioteki, w końcu... bo zwykła lista mogła szybko się przejeść Smile
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
Właśnie testuje nowe ułożenie fanartu pod winietą i muszę przyznać, że wygląda to o wiele ciekawiej niż poprzednio: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Big Grin

(27-07-2021, 10:48 AM)Tomek napisał(a): Menu poziome jest w planie?
Dzisiaj zamierzam zająć się tym menu poziomym. Miałbym pytanie, jak preferujesz menu - na górze czy na dole? To samo pytanie tyczy się innych Wink
Być może w przyszłości dodam (raczej na pewno, a nie być może Tongue) więcej układów i znajdzie się tez opcja w opozycji, ale od czegoś trzeba zacząć i nie chciałbym zrobić fuckupu z tym layoutem Smile

#edit
osobiście wydaje mi się, że na dole i wyżej widgety, ale może macie inną koncepcję, o której chętnie poczytam Big Grin
Odpowiedz
#19
Da się zrobić taki myk żeby filmy/seriale wyświetlane w widżetach z dodatku TVDBHelper miały zamiast tytułu logo?
Odpowiedz
#20


Podziękowali: heppen_
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości