Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
#21
(02-08-2021, 09:12 PM)remekb napisał(a): Da się zrobić taki myk żeby filmy/seriale wyświetlane w widżetach z dodatku TVDBHelper miały zamiast tytułu logo?

Nie jestem pewien, ale chyba nie. Tak jak jest w Cosmicu, to clearlogo wyświetla się po prostu tam, gdzie jest dostępne. Jeśli add-on nie dostarcza clearlogo, wtedy się nie pokaże. Ale jeszcze zbadam sprawę lepiej.


Cytat:Powiem tak - mój ideał skórki od której zaczynałem - mimic - miał menu na dole. Eminence 2 mod, który jest dla mnie prawie ideałem miał w 3/4 - nie na środku, ani też nie całkowicie na dole. AZ,AZ2,AH - na górze. teraz korzystam z AH i jest na górze - przywykłem - ale bardziej intuicyjne dla mnie jest na dole.



Zacznę od menu na dole. Tak patrzę na tę skórkę mimic i strasznie podoba mi się koncepcja układu strony głównej, postaram się zrobić coś podobnego Tongue Może nie 1:1 ale na pewno będę się trochę inspirował Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Mimic to dla mnie było mistrzostwo minimalizmu. Miała wszytsko co było potrzebne, bez zbędnych wodotrysków.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#23
(03-08-2021, 08:01 AM)Tomek napisał(a): Mimic to dla mnie było mistrzostwo minimalizmu. Miała wszytsko co było potrzebne, bez zbędnych wodotrysków.
Coś tam próbuje, na razie mam coś takiego:

[Obrazek: ySXucVy.png]

Wydaje mi się, że nie wyszło najgorzej Smile
Odpowiedz
#24
No jest przyjemnie dla oka... Oczywiście będzie możliwość wyłączenia ocen i ikon mono?
W przypadku seriali przydałby się znacznik ilości odcinków do obejrzenia i stopnia obejrzenia na plakacie - coś jak jest w AH
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#25
(03-08-2021, 08:30 AM)Tomek napisał(a): No jest przyjemnie dla oka... Oczywiście będzie możliwość wyłączenia ocen i ikon mono?
Pewnie, że tak Smile

Cytat:W przypadku seriali przydałby się znacznik ilości odcinków do obejrzenia i stopnia obejrzenia na plakacie - coś jak jest w AH
Tym się zajmę później, bo brakuje też np. progress bara na plakacie, itp. W przypadku seriali, postaram się to zaimplementować tak jak jest w AH.
Odpowiedz
#26
eh - właśnie odkryłem że ktoś się podjął przeróbki mimic - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - coś czuję że wieczorami będe dłubał pod siebie...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Odpowiedz
#28
Otworzyłem repozytorium, jeśli ktoś chce to zapraszam do testów: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile
Odpowiedz
#29
Odpowiedz
#30
(05-08-2021, 03:18 PM)remekb napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile

Nie ma czego testować Wink

Jest tylko AZ2REhh Tongue 
Mam nadzieję, że z czasem uda mi się przyćmić AZ2:R Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości