Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
#71
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
Odpowiedz
#73
(15-08-2021, 02:26 PM)DenDy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. zanim puszczę update. Ja testowałem, ale niektóre wartości wydaje mi się, że dają dziwny efekt... Teoretycznie powinno to hulać bo ustawiam tylko różne wartości alpha w zależności od wyboru użytkownika, no ale... 

Przetestowałem i działa.
Fakt, poniżej 15% nie ma co schodzić bo wtedy prawie nic nie widać.
Zbyt wysoka wartość też raczej jest bez sensu Tongue
Fajnie, że jest wybór, każdy może dopasować pod siebie.
Pytanie, czy da radę rozdzielić ten "global background" od fanartów?
Bo zdecydowanie na fanarty powinno używać się niższej wartości, na główny obrazek można by w sumie dać nieco inną. (pewnie już za dużo wymagam ^.^).Super Smile
Poprawiłem jeszcze buga w między czasie.
Co do dwóch wartości, hmm... na pewno się da ^^ kwestia tego ile pracy to wymaga. Zobaczę co da się zrobić Smile
Nic nie obiecuje, bo może być sporo roboty przy tym, ale sprawdzę...
Odpowiedz
#74
W takim razie nie kombinuj @"enefem".
Przyzwyczajony jestem do AZ2, tam pewnie inny efekt był nakładany Tongue
Procentowo sobie dopasuje pod siebie Smile
Odpowiedz
#75
(15-08-2021, 12:35 PM)Tomek napisał(a): Kolejna rzecz - w wertykalnym zegarek w home jest za mały jak na moje słabe oczy...
Kurde... Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. Brak mi pomysłu na rozwiązanie górnego paska w horyzontalnym.
Obecny stan też mi się średnio podoba. Wydaje się być za mały i za bardzo ściśnięty. Ale z drugiej strony jak zwiększę jego rozmiar, to clearlogo nie będzie się mieściło.

Może zrobię jak w klasycznym, tzn. dam zegar w prawym górnym rogu, przeniosę label od widgetów nad widgety i wywalę w pizdu ten pasek Tongue Co sądzisz?
Odpowiedz
#76
Hej @Tomek
Przebudowałem trochę układ w horyzontalnym. Rzuć okiem proszę: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
No jest git.
Ale zauważyłem jedną rzecz. Widok poziomy oczywiście. Ustawione 2-3 widgety, wchodzę w menu seriale, daję strzałkę w górę, chodzę lewo-prawo i jak chce wrócić to odruchowo daje w dół żeby wejść znowu w poziome menu. A tu mi przewija do 2 widgetu. W tym widoku to powinno być na zasadzie: menu - up - 1 widget - down - menu - up - 1 widget - up - 2 widget itp
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#78
(16-08-2021, 06:18 PM)Tomek napisał(a): No jest git.
Ale zauważyłem jedną rzecz. Widok poziomy oczywiście. Ustawione 2-3 widgety, wchodzę w menu seriale, daję strzałkę w górę, chodzę lewo-prawo i jak chce wrócić to odruchowo daje w dół żeby wejść znowu w poziome menu. A tu mi przewija do 2 widgetu. W tym widoku to powinno być na zasadzie: menu - up - 1 widget - down - menu - up - 1 widget - up - 2 widget itp

No tak. To faktycznie wymaga trochę udoskonalenia. Jutro postaram się to ogarnąć w każdym layoucie.
Odpowiedz
#79
(16-08-2021, 06:18 PM)Tomek napisał(a): No jest git.
Ale zauważyłem jedną rzecz. Widok poziomy oczywiście. Ustawione 2-3 widgety, wchodzę w menu seriale, daję strzałkę w górę, chodzę lewo-prawo i jak chce wrócić to odruchowo daje w dół żeby wejść znowu w poziome menu. A tu mi przewija do 2 widgetu. W tym widoku to powinno być na zasadzie: menu - up - 1 widget - down - menu - up - 1 widget - up - 2 widget itp
Kurde. Powiem Ci, że ogarnięcie tego movementu widgetów wymaga trochę więcej pracy.
Muszę porządnie siąść i ogarnąć logikę template ponownie. Przy okazji może uda mi się rozpracować to submenu, aby było wspólne pomiędzy layoutami, a nie trzeba było generować...
Odpowiedz
#80
O cholera, udało mi się przepisać logikę submenu. W końcu jest dzielone pomiędzy layouty i nie trzeba dla każdego layoutu generować go na nowo... Trochę wyszło spaghetti z tego, ale działa ^^

Teraz będę brał się za logikę widgetów, a bardziej ich movement. Trzeba to doprowadzić do ładu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości