Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
#1
Bug 
[Obrazek: keM5wJ8.png]

Skórka została zaprojektowana, aby użytkownik mógł skupić się na konsumpcji mediów. Udostępnia wiele innowacyjnych rozwiązań, które doceni każdy kinoman. 


[Obrazek: 14KUdUH.png]

Cześć i czołem, witam znowu! Big Grin
Przybywam do Was z całkiem nową skórką, bazującą na Estuary dla Kodi 19+
Skórka w zamyśle ma być lekka, szybka, a zarazem innowacyjna. Ma oferować użytkownikowi wszystko, co jest potrzebne do konsumpcji mediów.

Skórka jest cały czas w trakcie pracy, aczkolwiek możesz zainstalować ją prosto z mojego repozytorium oraz podzielić się swoimi opiniami/pomysłami, itd. 

# [ Instrukcja instalacji ]
Podążaj za tymi krokami...
Polecam instalację z repozytorium, aby otrzymywać stałe i regularne, automatyczne aktualizacje
Lub dodaj ten link do menedżera plików w Kodi:
Skórkę w każdej chwili możesz zainstalować prosto z mojego repozytorium na GitHubie i cieszyć się (bądź nie Wink ) najświeższą wersją skina.
Pobierz:
# [ Jak włączyć dodatkowe oceny online? ]



Aby korzystać z ocen filmów i seriali online, należy spełnić dwa warunki...

Po pierwsze, zdobądź klucz OMDb API: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Kiedy masz klucz API, podążaj za tą ścieżką - ustawienia > dodatki> moje dodatki > wtyczki wideo > TheMovieDb Helper > konfiguracja > API Keys > tutaj podaj swój klucz API...

Następnie należy włączyć oceny w ustawieniach: 
Ustawienia > ustawienia skóry > library > Choose ratings > wybierz oceny z jakich serwisów chcesz otrzymywać Smile

# [ Dotacje ]
Wspomóż "biedoka"...^^
Jeśli chcesz, możesz "By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować." Smile W ten sposób wesprzesz moją pracę.
# [ Bonus... ]
Jak zainstalować i skonfigurować tę skórkę od podstaw


Podziękowali: DenDy, kodicherry, sokol88, marcino2404, Mati11555, arkady1964
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Menu poziome jest w planie?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(27-07-2021, 10:48 AM)Tomek napisał(a): Menu poziome jest w planie?
Oczywiście. Już nawet zacząłem prace nad nim ^^  
[Obrazek: 52BrOkU.png]

Poziome będzie bardziej stonowane i minimalistyczne bez zbędnego przepychu. Nie skłamie jak powiem, że zamierzam się lekko inspirować AZ Reloaded, gdyż tam menu horyzontalne jest na prawdę dobrze zrobione.
Odpowiedz
#4
Dawno nic nie pisałem Big Grin

Ogarnąłem wyglądy OSD w wideo i muzyce.
Dzisiaj i wczoraj trochę popracowałem nad DialogVideoInfo.xml i tak to się prezentuje: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Przy okazji możemy zaobserwować buga, bo jak sekcja Director się nie załaduje to zostaje pusty box, ale to się da naprawić Big Grin
Dodatkowo chciałem zrobić to tak, żeby nie zarzynało słabszych tv boxów. Czy się udało? Tego nie wiem Big Grin Na Miboxie widać, że ładuje się troszeczkę wolniej, ale działa to i tak dość sprawnie Smile

OSD się prezentują następująco: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wymagają jeszcze trochę dopracowania, ale główny zamysł widać Smile
Odpowiedz
#5
Przyszedł czas i na Blur: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile

Podziękowali: zborus
Odpowiedz
#6
Świetna robota!

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No i doszła animacja ruchu widgetów, ta z AZ2: Resurrection: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile
Odpowiedz
#8
Planujesz jakieś widgety do klientów telewizji?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
(30-07-2021, 08:31 PM)mjw napisał(a): Planujesz jakieś widgety do klientów telewizji?
Coś konkretnego masz na myśli? Smile Jakieś podstawowe już są Smile
Odpowiedz
#10
Kilka zmian w EPG + "pokaz scrollowania" na Mi Boxie, bo wiem, że scrollowanie po EPG potrafi być zabójcze: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości