Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viaplay
#21
(06-08-2021, 07:40 PM)Zuzia napisał(a): Mbebe włączył się do projektu, może coś zaradzi na te nieszczęsne napisy. @Mariusz89B dziękuję za zaangażowanie oraz dodanie projektu na github, w ogóle podziękowania dla wszystkich zaangażowanych.

mbebe pewnie cos wyczaruje jak zawsze Tongue, poprawilem kod i dodalem wsparcie python 2,3 wiec mozna spokojnie korzystac z wtyczki, dzialam tez z napisami moze mi cos przyjdzie do glowy.

Podziękowali: Zuzia
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Dodane do repo K18 i K19. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23

Odpowiedz
#24
Będzie, będzie tylko zawalony robotą jestem. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#25
@mjw Nowa wersja z poprawkami:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

+Added watched and purchased categories for viaplay.pl

Podziękowali: Zuzia
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#26
dodane

Podziękowali: Mariusz89B, Zuzia
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Wsparcie dla wtyczki powstało w błyskawicznym tempie Smile Właśnie wgrałam nową wersję z repozytorium na Kodi 18.9 pod Linuksem i 19 na Androidzie. @Mariusz89B autor odezwał się do Ciebie? Bo są też błędy z listowania kategorii w wersji szwedzkiej i norweskiej, zgłoszone i cisza.

Odpowiedz
#28
@Zuzia jeszcze nie, mozliwe ze nie ma czasu w chwili obecnej, wiesz wiekszosc ludzi programuje kodi w wolnych chwilach jako hobby. Mogl bym te bledy wszystkie poprawic jesli bym mial login do tych stron, mi dziala jedynie polskie jak zmieniam kraj to wtyczka chce ponowne logowanie.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#29
@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Niestety z tym jest problem, do każdej wersji językowej trzeba mieć wykupiony dostęp. Przydałoby się, żeby ktoś ogarnął całościowo Viaplay, ale to nie takie proste.

Odpowiedz
#30
@mjw Niewiem czy trzeba do repo wrzucac, no ale wrzucilem poprawki z uruchomieniem niektorych kategorii z innych kraji, nie zmieniam numeracji wersji pozostaje 2.1.4:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dodalem maly hack by uruchomic biblioteke innych kraji, niestety nie da rady odtwarzac materialu, jesli wczesniej sie nie logowalo?. W ustawienaich nalezy zmienic strone i ponownie uruchomic Kodi.

Usuwamy pierw znak # w viaplay.py:
#self.replace_cookies = self.replace_cookies() ### workaround to switch country sites


Podziękowali: Zuzia
mods-kodi.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości