Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupie współdzielone konto Netfix?
#21
Doskonale rozumiem co napisałem. Z MyDevil masz polski kontent, który ruszy i jest przeznaczony z polskiej lokalizacji.

Loguje się bez VPN z drugiej strony świata i widzę lokalne top 10. Loguje się przez VPN z MyDevil i widzę top 10 odpowiadające IP serwera VPN.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
NordVPN przez polskie serwery nie działa już tak jak kiedyś na Netflixie, załącza sie blokada.
Sprawdzałem kilka VPN i zwykle albo od razu albo po kilku dniach zaczynało blokować.

Problem dotyczy różnych produkcji, niezależnie czy są Polskie czy jakiekolwiek inne. Przeceiz repertuar na Netflix dla krajów nie pokrywa siew 100% , często starocie których już nie ma na Netflix w UK są w Polsce.
np. żona oglądała serial "Lucyfer" i 1/2/3 sezony są dostępne tylko w Polsce a sezony 4/5/6 tylko w UK.

[Obrazek: cFHjh9Sl.jpg]


Czasami zdarzy się że przez  kilka minut podziała normalnie film a potem znowu komunikat o blokadzie VPN.
Podobne jest już nawet z kilkoma innymi i popularnymi VPN.  Widocznie dostawca wzioł pod uwagę usługi VPN.

Działał mi normalnie z routera w Polsce usługa VPN, niestety router padł i przez jakiś czas nie mogę go wymienić a aktualny jaki jest nie ma obsługi VPN.
Odpowiedz
#23
(02-10-2021, 02:08 PM)mjw napisał(a): Doskonale rozumiem co napisałem. Z MyDevil masz polski kontent, który ruszy i jest przeznaczony z polskiej lokalizacji.

Loguje się bez VPN z drugiej strony świata i widzę lokalne top 10. Loguje się przez VPN z MyDevil i widzę top 10 odpowiadające IP serwera VPN.
 Ok- więc zwracam honor.
Odpowiedz
#24
(02-10-2021, 02:08 PM)mjw napisał(a):  Z MyDevil 

Jak długo korzystasz z ich usług ? Czy faktycznie jak wynika z informacji na ich stronie mają serwery wyłącznie w Polsce USA i Francji ? 
Wyglada na to ,ze są zarejestrowani i działają w Polsce ,nie boisz się korzystać z usług firmy podlegającej polskiemu prawodawstwu ?!
Odpowiedz
#25
Temat bezpieczeństwa korzystania z VPN jest jak dobrze wiesz w innym miejscu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#26
Akurat to "inne miejsce " zostało zamknięte....

W kążdym razie na dwa pierwsze pytania możesz chyba odpowiedzieć ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
najlepszapremka.pl
Odpowiedz
#28
Nie dość że odkopujesz temat sprzed roku, to podajesz stronę, która słynie z przekrętów (nawet na liście KAD wylądowała):
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości