Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupie współdzielone konto Netfix?
#11
(23-09-2021, 06:22 PM)farben napisał(a): Przecież to jest teraz darmowe Smile
Na miesiąc. (ew. coś Play daje na dłużej)
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Kto ci zabroni założyć nowe konto na kolejny miesiąc?
Odpowiedz
#13
No ale karty tymczasowej Revolut nie dodasz chyba, w regulaminie jest napisane, że musi być karta wydana przez polski bank.
Odpowiedz
#14
To zapłać przez PayPal czy innej karty. Revolut jako karta wirtualna w suie nei ma przyznanego konkretnego kraju gdzie jest konto.

Ja mam na brytyjską kartę i działa bez problemu polski w Polsce i brytyjski Netflix w UK.

Przy zakupie ważne jest miejsce zakupu usługi i kraj wydania karty, wstępnie konto zostanie przypisane do tego kraju, tak samo płatności w określonej walucie..
Odpowiedz
#15
Sprawdziłem, VPN via PL, jednorazowa karta jeszcze przechodzi bez najmniejszego problemu, konto 30 dni w pełni funkcjonalne, za jakiś czas "okres próbny" wzorem innych platform zostanie skasowany...


[Obrazek: DYN5hYNl.jpg]
Odpowiedz
#16
Czyli jednak się da . Smile

Tak przy okazji zna ktoś jakiś dobry VPN przez który da się połączyć z polskim netflixem bez problemów ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Co chcesz w ten sposób uzyskać ?
Przez Norda połączysz się na polskim IP przez aplikację jednak kontent specyficzny dla Polski nie będzie odblokowany.
Będzie dostępny we wtyczce do Kodi ,niestety jednak pojawi się problem buforowania.(bez VPN wtyczka netflix działa bezproblemowo podając materiał w pełnej jakości DV/DA)
Odpowiedz
#18
Jak to co oglądać, oglądnąć polską wersje w UK. Zaczynałem w kraju oglądać to teraz nie mam dostępu w UK.
Niestety większość VPN jest już blokowana jak wspomniałeś tylko dla specyficznych dla regionu Polski.

Na co dzień nie mam żadnych problemów z VPN bo cały czas działa połączenie przez niego.
Odpowiedz
#19
MyDevil działa VPN z Netflixem
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
(02-10-2021, 12:06 PM)Ktosi napisał(a): Jak to co oglądać, oglądnąć  polską wersje w UK.  Zaczynałem w kraju oglądać  to teraz nie mam dostępu w UK.
Niestety większość VPN jest już blokowana jak wspomniałeś tylko dla specyficznych dla regionu Polski.

Na co dzień nie mam żadnych problemów z VPN bo cały czas działa połączenie przez niego.
 Polskie wersje ,czy polskie produkcje dostępnę wyłącznie po zalogowaniu się z Polski ? Bo w tym drugim przypadku to własciwie same starocie ale możesz mi podac tytuły choćby na PW - sprawdzę czy można je odpalić z UK przez Norda.

(02-10-2021, 12:15 PM)mjw napisał(a): MyDevil działa VPN z Netflixem
Nie rozumiesz - Nord również działa ale żeby ruszył kontent przeznaczony wyłącznie dla Polski trzeba wejśc przez wtyczkę Kodi a w ten spsośób Netflix buforuje.Jeżeli logujesz się z Polski to po prostu nie jestes w stanie tego sprawdzić bo polski kontent będzie zawsze dostępny obojętnie czy z VPN czy bez.

ps. Czasem można obblokowac niektóre pozycje niedostepne w UK logując się np. przez serwer francuski lub holenderski, buforowanie może sie wtedy zdarzyć ale nie jest to tak uciążliwe .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości