Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
najlepszy telewizor z Androidem
#1
ja i moja dziewczyna właśnie obniżyliśmy rachunek za kablówkę i podnieśliśmy nasz net do 50 mb. patrzyłem na kij ognia, ale dziewczyna chce pudełko, więc moje główne pytanie brzmi: jaki jest najlepszy container android television z kodi? patrzę na ebay i jest ich tony, tony, chcemy użyć funkcji hdmi, ponieważ oba nasze telewizory mają wejście hdmi. jeśli są jakieś linki, które możesz podać, to by usingłoby exceptional, dziękuję za przeczytanie i pomoc wszystkim.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Oj - jak patrzyłeś na kij ognia to współczuję...
I dobrze że masz hdmi - przez cinche boxy słabo działają...
Oj... szyneczka jak nic.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(09-08-2021, 09:17 AM)Tomek napisał(a): Oj - jak patrzyłeś na kij ognia to współczuję...

Dlaczego ?

Testowałem tak zachwalany Mi-box i jeszcze kilka china-boxów i wszystkie w porównaniu do Firestick 4k okazały się dziadostwem.Jedynej rzeczy ,której brakuje Firestickowi to własciwa intrpretacja Dolby Vision dla mp4 i passtrough gęstych formatów audio.Pod względem responsywności i stabilności działania Firestick bije te wszystkie tanie chińskie klony na głowę.
Odpowiedz
#4
Człowieku - ten post to było sprawdzanie naszych zabezpieczeń antyspamowych. Zostawiliśmy to jako ciekawostkę żeby sprawdzić kiedy zaczną szaleć...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Ale skoro już ktoś założył taki temat to zapytam.
Mam aktualnie Mi TV '50 P1 z pełną certyfikacją Google/Netflix.

Chciałbym się pobawić Kodi ale mam wrażenie, że działa bardzo słabo. Potrafi zawiesić cały telewizor, a wczytywanie w FanFilmie odbywa się bardzo długo. Czy to kwestia jakiś ustawień czy może jednak do Kodi lepiej wziąć jakieś pudełko?
Odpowiedz
#6
(14-08-2021, 12:28 PM)Tomek napisał(a): Człowieku - ten post to było sprawdzanie naszych zabezpieczeń antyspamowych.
 Pierwszy post w wątku czy twoja odpowiedz ?

(14-08-2021, 07:47 PM)Delavor napisał(a):  Czy to kwestia jakiś ustawień czy może jednak do Kodi lepiej wziąć jakieś pudełko?
Systemy w telewizorach niestety często po 2-3 latach nie są aktualizowane więc na pewno osobne pudełko sprawdzi się lepiej.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@somer - pierwszy post - tym razem spamerzy (roboty) wrzucają jakiś tekst w translatora i wrzucają na forum. Jak się dyskusja rozwinie wtedy zaczną wrzucać linki. Na początku te kobiety z USA wrzucały po angielsku od razu z linkami - teraz nieudolnie tłumaczą
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości