Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
limit pamięci (Android TV 9, Kodi19.1)
#1
Cześć! 
od pewnego czasu w tv(philips oled854) pokazuje mi się komunikat o braku pamięci. Sprawdziłem menadżera pamięci i zauważyłem, że Kodi pobiera około 2.5gb pamięci, czy jest szansa na jej zmniejszenie? Czy to jest po prostu standard na jakim Kodi pracuję? Wcześniej nie zauważyłem tego problemu, nie instalowałem też nowych aplikacji na TV, a nawet większość, które nie były używane po prostu usunąłem. 
Na kodi korzystam tylko z wtyczki PVR IPTV Simple Client 7.6.9, listę m3u skopiowałem z pendrive na /storage/emulated/0
Dzięki z góry.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(22-08-2021, 03:50 PM)ignorant napisał(a): Cześć! 
od pewnego czasu w tv(philips oled854) pokazuje mi się komunikat o braku pamięci. Sprawdziłem menadżera pamięci i zauważyłem, że Kodi pobiera około 2.5gb pamięci, czy jest szansa na jej zmniejszenie? Czy to jest po prostu standard na jakim Kodi pracuję? Wcześniej nie zauważyłem tego problemu, nie instalowałem też nowych aplikacji na TV, a nawet większość, które nie były używane po prostu usunąłem. 
Na kodi korzystam tylko z wtyczki PVR IPTV Simple Client 7.6.9, listę m3u skopiowałem z pendrive na /storage/emulated/0
Dzięki z góry.
Miejsce zajmowane przez kodi ciągle się powiększa bo ściąga takie rzeczy jak okładki filmów, po kilku/ kilku nastu miesiącach ten folder może mieć nawet kilka Gigabajtów Big Grin

Były jakieś wtyczki które pozwalały szybko usunąć niepotrzebne dane - ale do obecnej wersji kodi 19 matrix nie znam żadnej działającej...
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
spróbuj tego:

"Aliunde Kodi 19 Matrix Maintenance Wizard"

repo:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

To jest do Matrixa v19

Nie instaluj kodi 18 - bo to już przestarzała wersja i nie ma to sensu, nie które wtyczki nie są już aktualizowane dla v18
Odpowiedz
#5
Co do czyszczenia - ja wciąż korzystam z kcleanera z lanik repo Smile
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Gościu na jakiś czas zamknął repo, ale powrócił z wersją działającą pod kodi 19 - szybkie i łatwe do obsługi.
Poza tym jest jeszcze By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - mimo że poradnik dla k17 to wciąż działa.

Podziękowali: ignorant
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
dzięki wielkie wam za pomoc! zostałem przy wersji Kodi 19.1, zainstalowałem kcleaner zrobilem oczyszczanie i już kodi nagle zajmuje 300mb Smile
@Tomek czy masz ustawione u siebie w kcleaner automatyczne czyszczenie? jeśli tak to możesz napisać mi swój config?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Nie - bo nie lubię automatów Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości