Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box w budżecie ok. 600 zł
#1
Witam!

Szukam TV BOXa w budżecie ok. 600 zł i już prawie miałem kupować MECOOL KM6 DELUXE, ale poczytałem
o jakichś problemach z ethernetem, np. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - taki komentarz pod filmem:

"Any problem with ethernet disconnection after some time in stand-by mode? I have it on my KM6 Deluxe and only reboot helps so basically only wifi is usable option. Wondering why no reviewer of KM6 has not mentioned such a stupid flaw of this device... like no one has ever tried it with ethernet?"

Więc jak to jest z tym? Rozłącza się ethernet po jakimś czasie na stand-by? Ktoś ma i używa to urządzonko?
Zależy mi na szybki i bezproblemowy połączeniu ethernet właśnie, bo wifi jest w drugim pokoju i słaby zasięg.

Poza tym ma inne wady:
- brak Netflixa (ale to bym przeżył, bo mam w TV działający Netflix 4k)
- ponoć HDR jest ciągle włączony
- brak HD audio passthrough (ale to przyszłościowo, teraz niepotrzebne)
- kolor, który wygląda jak panel podłogowy


Może jakieś inne urządzenie w mniej więcej tym budżecie? Zależy mi na:
- gigabit ethernet
- 4k HDR/Dolby Vision
- HD audio passthrough (to przyszłościowo, bo na razie jest stereo po optyku, a rozbudowa do KD później)
- ma śmigać, bo Android wbudowany w TV nie jest demonem prędkości i przy plikach 4k UHD potrafi czasem
przyciąć bo TV ma tylko 100 mbit po kablu i czasami jest problem jak w pliku jest wysoki bitrate ok. 100 mbit

Box głównie będzie używany do streamingu (Kodi, Emby, Plex) i IPTV.

Czy po prostu dołożyć trzy stówki do Nvidia Shield TV Pro? (ok. 900 zł)

Pozdrawiam
kocurek7
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(31-08-2021, 10:42 AM)kocurek7 napisał(a): Czy po prostu dołożyć trzy stówki do Nvidia Shield TV Pro

Zdecydowanie tak...zero zgniłych kompromisów! [Obrazek: r010.gif]

Sporo czasu na testowanie, odstąpienie/zwrot do 14 dni...


[Obrazek: J9eTsPDl.jpg]
Odpowiedz
#3
Jak wyżej, w tym budżecie lepiej brać nvidie. Smile Nie ma co kombinować, chyba że lubisz kombinować to bym brał beelink gt-king z wifi6. Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Dzięki za pomoc. Nvidia Shield TV Pro zamówiony w dzisiejszej promocji X-kom za 799 zł
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości