Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka CP GO przestała działać.
#11
Próbuje usilnie przejść na mojej malinie RPI 3B na Kodi 19, bo tam już jest nowa wtyczka od mbebe - Polsat Box GO. W tym celu zainstalowałem czystego XBian-a z najnowszego, dostępnego obrazu (w Libreelec brak jeszcze wersji 10 z Kodi 19 dla mojej maliny RPI 3B, a w OSMC niby jest już wersja Kodi 19, ale nie wspiera nowego Widevine i  Polsat Box GO nie działa - dlatego wybrałem XBiana). Jednak ciągle "schody"! Po instalacji najnowszego obrazu na xbianie na początku nie miałem w mojej malinie wi-fi o czym pisałem na forum w tym wątku:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z tym się jakoś uporałem to jednak po instalacji wtyczki od mbebe - Polsat Box GO kolejne rozczarowanie! Wtyczka wprawdzie ładnie się zainstalowała, uruchomiła, z sukcesem zainstalowała potrzebne widevine - o czym zakomunikowała i po chwili przykry komunikat o niepowodzeniu i żadne kanały się nie odtwarzają. Jak przeglądam logi to wygląda, że jednak występują jakieś problemy z tym Widvine. Usuwałem w Kodi katalog cdm, żeby na nowo zainstalowało Widevine bo może coś przy pierwszej instalacji poszło nie tak. Jednak ponowna instalacja Widevine niczego nie zmieniła - nadal nie uruchamiają się kanały. Nie mam już pomysłów co z tym problemem dalej zrobić więc zamieszczam poniżej link do moich logów z Kodi i bardzo proszę o pomoc:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Hej

Żeby działało nowe Widevine 4.10.2252.0 - Musisz mieć xbiana w wersji (bullseye)

Inaczej nie da rady...
Odpowiedz
#13
(25-09-2021, 06:07 AM)jon1022 napisał(a): Hej

Żeby działało nowe  Widevine 4.10.2252.0 - Musisz mieć xbiana w wersji (bullseye)

Inaczej nie da rady...
Tak właśnie sobie myślałem, że bym musiał jednak tą najnowszą dystrybucję linuksa - bullseye zainstalować, ale wtedy niestety ginie mi karta wi-fi w mojej malinie - nie rozpoznaje karty wi-fi i jest tylko eth0 czyli karta przewodowa. Jednak mimo to sprawdzę i najwyżej na razie na karcie sieciowej przewodowej będę jechał a może kiedyś jakaś aktualizacja wpadnie i problem się rozwiąże. Ważne, że Kodi będzie w wersji 19 bo niektóre wtyczki kończą już niestety wsparcie dla starszego Kodi 18. Na razie dziękuję za pomoc i jak coś posunę do przodu w tym temacie to dam znać.
Odpowiedz
#14
Potwierdzam, że najnowsza dystrybucja debiana (bullseye) jest konieczna do poprawnego działania nowego Widevine 4.10.2252.0 a w związku z tym i do działania wtyczki Polsat Box Go. Po zainstalowaniu obrazu XBiana z bullseye nowa wtyczka Polsat Box Go działa poprawnie. A jak poradziłem sobie w związku z bullseye i niedziałąjącą (niewidoczną) kartą wi-fi w mojej malinie opisane jest na tym forum w wątku poniżej:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
Witam. Nie działają u mnie wtyczki Polsat Go i Polsat box go na Kodi19.2 Firestick 4K
Odpowiedz
#16
Działa poprawnie wszystko u mnie (teraz).

A działa ci polsat go apk na Firestick 4K lub czy działa ci np netflix normalnie?

U mnie w zeszłym miesiącu najpierw polsat go apk i wtyczka mbebe przestała działać a po ok 2 tygodniach Netflix i Disney+. W weekend na gwarancji amazon wymienił mi sticka na inny (refurbished) i znowu wszystko działa.

Miałem podobnie z Netflix i Disney+ w grudniu 2020 i się okazało ze to miało cos wspólnego z ESN i jakąś awaria sprzętową Firestick 4K. Na necie nie ma nic prawie na ten temat poza tym ze nie da się tego naprawić, przynajmniej domowymi sposobami. Musiałem kupić nowy Firestick 4K w grudniu no i teraz znowu to samo miałem. Wtedy nie było jeszcze polsat go wiec ipla działała.

Wygląda na to ze Polsat go teraz tez używa tej samej technologii co Netlix i Disney+ wiec jak cos się skrzaczy to wszystkie nie będą działać i stick do wymiany.

Nie mowie ze u ciebie to samo jest ale ja już 2 razy wymieniałem sticka.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości