Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box z infrared i netflixem
#1
Witam,

szukam boxa TV, który ma zastąpić Nvidia Shield TV 2017 - model, który niestety nie ma czujnika podczerwieni.
Chciałbym w drugim pokoju używać jednego pilota uniwersalnego (np. one for all smart control 5 URC 7955),
a z tym Shieldem z 2017 roku to niemożliwe, bo chyba tylko wersja Pro miała czujnik infrared.

Musi działać netflix, kodi, emby, plex, player i inne apki ze sklepu Google Play.

Budżet tak między 250 zł - 300 zł
Co byście polecili?

Pozdrawiam
kocurek7
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wszystko w tym budżecie będzie znacznie gorsze od Shielda. Miałem wiele boxów i dopiero z Shielda jestem w 100% zadowolony. Pomyśl raczej o lepszym pilocie uniwersalnym który obsłuży Shielda przez BT - ja korzystam z Logitech Harmony Companion (używkę można kupić za około 200zł), świetnie współpracuje z Shield 2017.
Odpowiedz
#3
Dzięki za radę, ale trochę drogi ten Logitech i nawet nigdzie nie widzę używki.

Poradziłem sobie tak, że kupiłem pilota uniwersalnego One For All URC-1280 za 29 zł w jakiejś tam promocji X-KOM.

Wieża Yamaha i telewizor działają z tym pilotem przez infrared. Jedynie Shielda trzeba ręcznie przyciskiem na obudowie włączyć, a potem już wszystko hula po HDMI-CEC.

Z wyłączaniem sprzętów też nie ma problemu - TV i wieża z pilota, a Shield po 20 minutach niaktywności sam się usypia.

Tak więc Shield zostaje.

Pozdrawiam
kocurek7

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości