Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka FanFilm i Real-Debrid - nie działają źródła
#11
Dzięki za podjęcie tematu. Daj znać w razie jakiegoś postępu w tym kierunkuSmile
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Jak będzie postęp, to pojawi się aktualizacja - zapisane jest na liści "do zrobienia" - ale już coś więcej wiadomo.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
Panowie mam kodi 18.9. Fanfilm nie wyszukuje mi źródeł. Wyświetla mi się tabela z informacją Nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w pliku dziennika zdarzeń. 
Czy w takiej sytuacji lepiej zaktualizować Kodi do wersji 19 ?
Odpowiedz
#14
(08-09-2021, 10:18 AM)hiacenty3 napisał(a): Czy w takiej sytuacji lepiej zaktualizować Kodi do wersji 19 ?

Abstrahując od płaszczyzny zapoznania się z aktualnymi wpisami dotyczącymi działania wtyczki FanFilm /pierwszy krok/, ściślej zalecane jest odinstalowanie starszej wersji Kodi, następnie ponowna czysta instalacja Kodi 19.1 z oficjalnych źródeł...
Odpowiedz
#15
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - poczytaj jak działa FanFilm - czasy darmowych źródeł się skończyły.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
Na co dzień używam RD tak więc całkowicie innych wtyczek , jednak ze względu na to ,że liczyłem na dostęp do animacji z polskim dubbingiem , polskich seriali i polskich produkcji , postanowiłem spróbować Fanfilm.
Wykupiłem konto premium na tb7 od razu na pół roku bo 33 zł to żaden wielki pieniądz.Zainstalowałem wtyczkę , podpiąłem konto i jedziemy !
Powiem tak- jakieś tam bajki z dubbingiem mi to cudo znalazło , dziecko które nie ma jakiś wygórowanych wymagań jakościowych cos z tego obejrzy , chcociaż tez nie jest rózowo bo np. ściezka dzwiękowa do pliku wielkosci 3 gb była 2 kanałowa i w takiej jakosci ,że uszy więdną ... ale ok 33 zł wydane własciwie jedynie na wnuczkę to nie jest jakiś wielki problem.
To niestety byłoby tyle z plusów.Żródła z polskimi produkcjami to katastrofa , więcej ,szybciej i w lepszej jakości znajduje mi LooNatics Empire.O produkcjach zagranicznych nawet nie wspomnę......
Ostrzegam więc wszystkich,którzy próbowali by korzystać z Fanfilm jako podstawowej wtyczki - stracicie tylko czas , nerwy i pieniądze (dobrze chociaż,że te ostatnie niewielkie...).
Żeby była jasność- nie krytykuje tutaj samej wtyczki lub jej twórców-to po prostu klon podobnych wtyczek ,których jest masa. Uprzedzam jedynie ,że Fanfilm w połaczeniu z tb7 (z xt7 jest zapewne tak samo) jest nieużywalny.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Większość bajek udaje mi się na tb7 oglądać z dźwiękiem 5.1. Owszem - nowości potrafią być z kinówką, albo z 2.0, ale chwilę po wyjściu DVD pokazuje źródło z 5.1 - większość 1080p - sporadycznie w 720p. Filmy normalne - tak samo - bez problemów. Już ci to kiedyś tłumaczyłem - z pustego nie nalejesz - FanFilm obsługuje obecnie dość sprawnie ekino, cda, hdsean, tb7/xt7 - ale jeśli źródeł nie ma to nie wyczaruje niczego.
Natomiast FanFilm + tb7 nigdy nie był polecany do polskich produkcji - po prostu mało kto je wrzuca na serwisy obsługiwane przez tb7. Dlaczego? Nie wiem. osobiście nie oglądam od lat polskich produkcji bo to wszystko na tę samą modłę.
Natomiast - nie zgodzę się z tezą że jest kompletnie nieużywalny - używam od lat w tym duecie i może 2-3 razy nie udało mi się czegoś obejrzeć, z 5 razy trafiłem na kinówkę, 1 raz na inny film.
Fanfilm nie jest też już tylko klonem innych wtyczek, ma odrębne scrapery i kilka rozwiązań których nie ma gdzie indziej.

Zaś co do wtyczki LooNatics - działa na zupełnie inne zasadzie - używa torrentów więc i źródeł ma więcej, ale musisz pamiętać że oglądając udostępniasz a więc łamiesz prawo i w PL i w UK (używanie VPN nie jest do końca pewnym zabezpieczeniem). W FanFilm nie będzie torrentów i to się nie zmieni.

BTW - 33 zł za pół roku to przepłaciłeś - za 30 zł masz 210 dni Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
DVD?! Kto dzisiaj ogląda DVD ?! Nawet większość bajek wychodzi dzis w 4k a Ty tu mi mówisz o jakiś standardach z lat 90-tych...
1080P niewiele oznacza jeżeli w parze z tym idzie kompresja ,która z 1.5 h materiału robi 2gb - może jężeli ktos oglada na tablecie/laptopie to mu to nie przeszkadza jednak na w miare porzadnym TV to kaszana.
Jeżeli Fanfilm nie jest polecany w połączeniu z tb7/xt7 to przepraszam bardzo ale z czym jest polecany ? Bo z RD/AD/Premiumize nie da się go spiąć - lub ja nie potrafię wtedy prosze o wskazówki.

Co do używalnosci- chciałem odpalić dwie pełnometrażowe bajki, jedna z dzwiękiem 2 kanałowym o takiej jakosci jakby go dogrywali na Grundigu w piwnicy, druga nie odpaliła wcale, filmy (polskie) 3 nie odpaliły wcale , 3 nawet nie próbowałem odpalić bo z plików poniżej 1 gb naprawdę nie może być nic dobrego.
Dla nie jest to więc kombinacja nieużywalna,jeżeli korzystasz z tego bo masz trudności z czytaniem napisów i odpowiada Ci taka forma rozrywki to pozostaje tylko współczućJa przywkłem jednak do innych standardów jakościowych i powtórzę- dla mnie jest to nieuzywalne.To ,że FF ma odrębne scrapery i rozwiązania których nie nigdzie indziej wcale mnie nie kręci ,skoro to się nie sprawdza.
Co zaś się tyczy LooNatics jak również podobnych, współpracujących z kontami premium (RD,AD/Pr) wtyczek (Venom,The Oath,Asgard itp.) to po prostu jestes w błędzie.Wszystkie umozliwiają wyłączenie torrentowania to po pierwsze , po drugie taki np. AD ma Vpn w pakiecie.

btw. 30, czy 33 zł, 180 czy 210 dni - to naprawdę nie ma znaczenia ,byleby to działało i było funkcjonalne ........ a to niby teoretycznie działa ale...... maluch to niby tez był samochód...
Odpowiedz
#19
Skrót myślowy z wyjściem DVD za starych czasów kiedy jeszcze się rmvb oglądało na cd - ścieżka dźwiękowa PL pojawiała się jak wychodziło DVD, potem były blueray, potem VOD/Netfilxy i inne.
Gdzie ci napisałem że FanFilm nie jest polecany z tb7/xt7 - wręcz przeciwnie - to ty go odradzasz. Mówię tylko, że do polskich produkcji tandem fanfilm i tb7 nie był nigdy polecany - bo na tb7 mało źródeł z polskimi filmami - jak były polskie na alltube/fili to wszystko hulało. Do polskich produkcji tb7 się średnio nadaje - dlatego go nie poleca się. Jak dla mnie od 20 lat i tak nie było nic polskiego wartego zawieszania oka dłużej niż do tytułu. Do innych filmów - z dubingiem/lektorem - obecnie nie ma lepszej alternatywy (poza plex).
Co do tego co odpala a co nie - to też FF nie ma tu nic do rzeczy - już ci to tłumaczyłem wiele razy- FanFilm to tylko wyszukiwarka. Skoro polskich stron ze źródłami z lektorem/dubingiem jest jak na lekarstwo, to skąd ma się brać te źródła? Tb7 też czasem zalicza zgon, czasem ma podanego linka, który jest martwy - dzieje się tak wszędzie, nawet na RD, nawet na torrentach.

Jak wyłączysz w tych wtyczkach torrenty - to powiedz mi skąd będziesz miał polskie produkcje? Z angielskich czy hiszpańskich stron z filmami? Skąd będziesz miał bajki z dubingiem. Czyli wyłączysz torrenty i nie masz polskich produkcji i jest OK, ale fanfilm jest be, bo nie masz polskich produkcji. Troszkę to zalatuje czepianiem się na siłę...

Kończę temat - bo i tak cię nie przekonam. Masz swoje doświadczenia. Ja mam swoje.

BTW - z RD FanFilm normalnie działa - tylko że polscy uploaderzy nie korzystają z hostów z których korzysta RD, więc i polskich źródeł nie ma na RD
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#20
Tak się tylko mimochodem wtrące... Kolego, który tak sobie cenisz standardy i nie pasuje ci, że lewe serwisy nie mają treści w 4K z 5.1 a może nawet 7.1 olej piractwo (jaki to przykład dla wnuczki??) zabierz dzieciaka do kina, kupuj legalne płyty Blu ray, opłać kilka serwisów VOD (tych legalnych a nie wszelkiej maści "zalukaj") i ciesz oczy swe Standardem, choć takiego estety może jakość w legalnych Vod nie zadowolić. I na końcu już- wycieczka osobista w kierunku moderatora jakoby miał problem z czytaniem była nie na miejscu, sugeruje, że nie czyta bo nie umie lub nie chce, a nie jest tak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości