Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka FanFilm i Real-Debrid - nie działają źródła
#21
Puentując te wywody, bo nie ma o co "drzeć szat"...dla zainteresowanych strona użytkowa wtyczki FanFilm musi być oparta na połączeniu kont premium, na przykład tb7 + HDseans...bez tego ani rusz, szkoda się wygłupiać z próbami korzystania...

@Tomek to już tyle razy pisał/pisze, aż mi lekko "szkoda" jego klawiatury [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
@szopns - to nie była wycieczka osobista (chociaż poniekąd tak) - ze względu na pewne schorzenia u mnie w rodzinie filmy z napisami odpadają, pomimo że czytamy całkiem sprawnie, szybko, z przyjemnością i bez kłopotów, nawet w kilku językach. Kolega o tym wie, bo gdzieś o tym już rozmawialiśmy... a teraz wyciągnął w sposób mniej ciekawy, zapominając że pewne schorzenia nie pozwalają na jednoczesne czytanie, oglądanie i słuchanie bo organizm nie przetworzy tego, a nawet jeśli, to oglądanie filmu przestaje być rozrywką, zaś staje się kolejnym ćwiczeniem danego dnia.

I za to cię lubię @Łonogrzmot
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#23
Odpowiedz
#24
"korzystanie z FF tłumaczy jedynie wymóg lektora/dubbingu"
No i do tego FanFilm ma służyć - do filmów z dubbingiem/lektorem. Do innych są inne wtyczki.

Nikt ci nie każe korzystać z FanFilm - jeśli dla ciebie jest kiepski, twoja sprawa - ale ciągle nie rozumiesz zasad działania fanfilm i zakresu jego działania. Jak już opisałeś - masz o wiele lepsze rozwiązania, świetnie działające z RD, świetnie odnajdujące polskie produkcje na RD. To że FanFilm jest kiepskim rozwiązaniem jest twoją opinią - większość jednak ma zupełnie inną, i FanFilm zadowala ich w codziennym użytkowaniu, starczą im limity, a filmy wielkości 10-15GB z 1080p i 2.0 im wystarczą. A że czasem się ustrzeli coś z 5.1 to na plus.
Fanklubu nie ma - ale wiele osób wiele pracy włożyło w to, żeby po aferze ramica cokolwiek działało - i byli to głównie ludzie od FanFilm, potem doszedł mbebe. I dlatego FanFilm ma dość mocne zaplecze tutaj - po prostu wiemy ile czsau i pracy zajmuje żeby to działało. Po prostu po aferze ramica, kiedy nie działało nic, to ekipa od FanFilm ogarnęła wiele tematów. Krytyka mile widziana - ale konstruktywna 9czego przykład niedługo pojawi się w FanFilm)
I to co powtarzamy cały czas i od 2 lat - FanFilm do filmów z dubingiem/lektorem/do stron z polskimi źródłami - do innych (en/it/fr/de) są lepsze wtyczki. I od początku źródła En były traktowane po macoszemu i nikt się nimi nie przejmował w FanFilm - po prostu inna grupa docelowa. Ty zaś chcesz kombajn do wszystkiego. Niestety - developerzy za mało dostają tantiemów za swoją pracę żeby im się to opłacało. Ba - ostatnio pojawił się pomysł żeby całkowicie oczyścić FanFilm ze śmieci EN - ma być tylko do PL. Ale ponoć upadł, mimo tego że scrapery EN nie działają.

EOT - bo coraz mniej mi się chce.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#25
Ostatnie dwa pytania :
- Czy masz wykupiony RD/AD/PR ,jezeli tak to z jakiej wtyczki/wtyczek korzystasz by mieć porównanie z FanFilm ?
- Czy znasz 32-bitową kompilację Kodi na której bezproblemowo działa DV w mp4 ?

Ps.Nie wiem co to była za afera ,nie rozumiem jednak dlaczego miałaby ona usprawiedliwiać to walenie głową w mur jesli chodzi o FF.W kazdym razie w jednym sie zgodzę- FF dla ludzi ze schorzeniami , dla wszystkich innych dla których jakosc i wygoda użytkowania ma gówne znaczenie -każda inna wtyczka+ RD/AD .
Odpowiedz
#26
Cytat: FF dla ludzi ze schorzeniami
EOT - na tym poziomie nie będę dyskutował.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(06-09-2021, 06:58 AM)pshtrop napisał(a): A ja dalej mam problem ze źródłami w 4k... Wykupione tb7 oraz xt7 podpięte w Fanfilm. Sprawdzałem na X96 Max+, Canal+ Box oraz telefonie Pocophone F1- wyszukuje co najwyżej źródła 1080p. Za to leciwy S905x z Coreelec bez problemu wyszukuje 4k tych samych filmów. Tak samo zresztą jak Xbox Serwis X nie ma z tym problemów... Oczywiście na każdym boxie najnowsze wersje Kodi oraz Fanfilm. Co robię źle?

Wyszła poprawka dla FanFilm, poprawiająca m.in. źródła 4k w tb7/xt7. Mowa oczywiście o k19

Podziękowali: pshtrop
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#28
Nowy FanFilm pojawił się rowniez dla Kodi 18 (aktualizacja).
Pytanie: czy na Kodi 18 to "zadziala"? Bo aktualizacja Module PTW (ktora rowniez sie pojawila) wymaga jednak Pythona 3...

EDIT
Wlasnie widze, ze aktualizacja FanFilm rowniez wymaga Pythona 3.
Odpowiedz
#29
Hehe - skopali w repozytorium. Dali tę samą wersję dla k18 i dla k19. Dla kodi 18 miało już nie być aktualizacji, więc pewnie ich błąd.

Już poprawili - ktoś nas jednak czyta
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#30
(20-09-2021, 06:26 AM)Tomek napisał(a): Wyszła poprawka dla FanFilm, poprawiająca m.in. źródła 4k w tb7/xt7.

Zdecydowanie poprawiająca [Obrazek: e020.gif]


[Obrazek: l5Pc9Udl.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości