Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canal+ Box 4K ile sztuk na abonenta ?
#1
Witam

Mam pytanie ile sztuk maksymalnie canal+ boxów można mieć działających jednocześnie na jednym koncie . Chodzi o to że w domu mam  canal + satelitarną na abonament i mogę jednocześnie danymi abonenta połączyć się na komputerze z serwisem canal + online mam teraz boxa i po upływie darmowych pakietów połączyć go chce  danymi abonenta canal +  ( wylogowując kompa ) ale zastanawia mnie czy mogę dokupić jeszcze jednego Canal + boxa i podpiąć tymi samymi danymi czy już zablokuje na którymś . W skrócie chce mieć 2 boxy i satelitę normalną na jednego abonenta . Przejdzie taka kombinacja czy nie ma szans ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(07-09-2021, 10:21 PM)Cobros napisał(a): Przejdzie taka kombinacja czy nie ma szans ?


[Obrazek: SgHD4Ax.jpg]

Podziękowali: Cobros
Odpowiedz
#3
Czyli z tego co rozumiem mogę mieć podłączonego tylko jednego Boxa i nic więcej ? Dziwna polityka skoro subskrybenci przez serwis mają 2 urządzenia abonenci którzy płacą zwykle wyższe abonamenty tylko jedno . No ale cóż nic na to nie poradzimy . Sad
Odpowiedz
#4
(07-09-2021, 10:21 PM)Cobros napisał(a): Witam

Mam pytanie ile sztuk maksymalnie canal+ boxów można mieć działających jednocześnie na jednym koncie . Chodzi o to że w domu mam  canal + satelitarną na abonament i mogę jednocześnie danymi abonenta połączyć się na komputerze z serwisem canal + online mam teraz boxa i po upływie darmowych pakietów połączyć go chce  danymi abonenta canal +  ( wylogowując kompa ) ale zastanawia mnie czy mogę dokupić jeszcze jednego Canal + boxa i podpiąć tymi samymi danymi czy już zablokuje na którymś . W skrócie chce mieć 2 boxy i satelitę normalną na jednego abonenta . Przejdzie taka kombinacja czy nie ma szans ?
Jakiś czas temu można było korzystać jednocześnie na jednym urządzeniu, od niedawna w związku z tym, że NC+ Go zostaje za chwilę wyłączone można już korzystać na dwóch urzędzeniach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości