Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
epg tivimate nie działa
#1
witam chciałem użyć ten epg  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. w tivimate ale pokazuje mi tylko info na kanale 199 studiomed tv hd na reszcie jest brak informacji 
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
U mnie działa ... Skąd lista?
Odpowiedz
#3
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

a liste kanalow mam z aliex By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Nie EPG - lista skąd, nazwy kanałów nie jakieś dziwne?
Odpowiedz
#5
nazwy kanałow np : |PL|HBO HD |PL|FILMBOX ARTHOUSE

(17-09-2021, 11:31 AM)Shr3K napisał(a): nazwy kanałow  np : |PL|HBO HD |PL|FILMBOX ARTHOUSE
Już wiem dlaczego nie działają ale nie umiem edytować tego i gdzie to wrzucić potem aby odczytał program. Otwierając plik pltv.xml tylko jeden program ma taki wpis <display-name lang="pl">|PL| STUDIOMED TV HD</display-name> i ten działa gdyby wszystkie kanały miały |PL| przed w tej samej linijce by działało
Odpowiedz
#6
Pobierz listę m3u na komputer i edytuj nazwy np notepad++
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
DZIEKUJĘ BARDZO działa pozmieniałem nazwy wrzuciłem z pliku to tivimate wpisałem epg i poszło . Do zamknięcia
Odpowiedz
#8
Big Grin 
(17-09-2021, 12:37 PM)mjw napisał(a): Pobierz listę m3u na komputer i edytuj nazwy np notepad++

Ciekawe że tak prostej funkcji jak rozpoznawanie nazw kanałów za pomocą wyrażeń regularnych niema w aplikacji Tivimate, więc m-TVGuide nie taki zły.  Big Grin
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#9
Trochę dziwne bo można usunąć z nazw przedrostki i przyrostki w tivi mate ale to chyba nic nie zmienia przy EPG.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
(17-09-2021, 01:59 PM)mjw napisał(a): Trochę dziwne bo można usunąć z nazw przedrostki i przyrostki w tivi mate ale to chyba nic nie zmienia przy EPG.
jak było np |PL| HBO to nie działało zmieniłem na HBO i poszło ogólnie wybrałem tivimate ze względu na przejrzystość i szybkość działania a opcja do usuwania jest ale dopiero jak pogrzebałem w ustawieniach premium to było
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości