Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeglądarka na android TV z możliwością odtwarzania na stronach
Hejka,

Czy istnieje przegłądarka na Android TV (czyli obsługa pilotem bez myszki) z możliwością odtwarzania na stronach typu ekino, nc go itd? Szukam od paru godzin i nie moge nic znalezc.

Pozdro
Odpowiedz
REKLAMA:

Sprawdz sobie TvBro. Sprawnie obsluguje sie pilotem.
Odpowiedz
(19-09-2021, 08:28 PM)sqr3byk napisał(a): Sprawdz sobie TvBro. Sprawnie obsluguje sie pilotem.

Wczoraj na nią natrafiłem. Jest świetna. Jedyny minus jak dla mnie to, że nie wszystkie serwisy video na niej działają typu np nc go
Odpowiedz
Puffin tv też jest ok

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Moim zdaniem z darmowych przeglądarek na Android TV jedną z lepszych jest: 

BrowseHere

Dostępna jest do pobrania w oficjalnym sklepie Google Play Store > Kategorie aplikacji > Narzędzia >  Przeglądarka internetowa TV  (PRZEGLĄDARKA TV INTERNET I SIEĆ  Browse Here)  producent TCL

Przeglądarka nieźle blokuje reklamy. Nie wiem jak na innych serwisach VOD (nie mam wykupionych abonamentów), ale na cda.pl działa dobrze.

Przeglądarka do sprawnej obsługi wymaga niewielkiej wprawy np. aby dodać ulubione strony do zakładek, należy wyjść z trybu pełnoekranowego przyciskiem cofania (powrotu). Jest pełna obsługa pilotem od Android TV, działa też pilot Air Mouse oraz myszka bezprzewodowa.

Pozdrawiam

Edit. Poniżej podaję link do wątku o dostępnych bezpłatnych przeglądarkach na Android TV, jeżeli chodzi o serwisy filmowe działają one różnie...  Natomiast wszystkie świetnie nadają się do przeglądania internetu jak np. SILK BROWSER, dlatego kilka przeglądarek polecanych na Android TV podałem w oddzielnym wątku, link:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości