Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film
#91
(01-11-2021, 03:52 PM)coni napisał(a): Moze cos na temat seriali:

Nie wiem, czy juz ktos

[Obrazek: g058.gif]


[Obrazek: l71yhl3l.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
(01-11-2021, 04:15 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(01-11-2021, 03:52 PM)coni napisał(a): Moze cos na temat seriali:

Nie wiem, czy juz ktos

[Obrazek: g058.gif]


[Obrazek: l71yhl3l.jpg]
Pierwszy raz wszedlem dzisiaj w ten dzial.
Oczywiscie najpierw probowalem znalezc na wyszukiwarce ten temat dotyczacy tego serialu.
A ze wynik wyszukiwarki byl negatywny, wiec go tutaj opublikowalem.
Sory! Post zostal przeze mnie wlasnie usuniety.
Dzieki za informacje. Wink
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#93
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Ekstra wizualnie "bajeczka" made in Marvel, efekty/choreografia scen walk klękajcie narody, potyczka na bambusowym rusztowaniu przy wieżowcu mistrzostwo świata, film palce lizać!
Abstrahując od scenariusza [Obrazek: e020.gif]





Jak tylko ktoś ma taki wybór, sugeruję seans w oryginale, z najwyższą możliwą jakością obrazu/dźwięku [Obrazek: r010.gif]


[Obrazek: RqHvNvB.jpg]
Odpowiedz
#94
Czerwona nota

W sumie nie ma o czym pisać, 3/4 zainteresowanych już obejrzało, idealny wybór lekkiego filmu na "podwieczorek" [Obrazek: s015.gif]


Odpowiedz
#95
Polecam film Old Henry.

Surowy, prosty obraz a jakie emocje! No i jak Henry zaczyna swój ,, taniec'' to uczta dla oczu.


Odpowiedz
#96
Lansky.
Ciekawa historia Polaka który zrobił niezwykłą karierę w USA. Od biedaka do właściciela połowy kasyn i osoby która podobno była w stanie szantażować szefa FBI. Gangster który w odróżnieniu do innych ,, wielkich'' tego półświatka nigdy nie odpowiedział karnie za swoje czyny. Bezkarny od początku do końca swoich dni. Sam film ciekawy głównie z powodu opowiadanej historii. Niestety nie jest to obraz opowiedziany z takim polotem jak Dawno temu w Ameryce, czy Chłopcy z ferajny np. To film tylko przyzwoity. Szkoda, bo historia niezwykła.
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
[Obrazek: oklaski-emotikon-ruchomy-obrazek-0021.gif] [Obrazek: oklaski-emotikon-ruchomy-obrazek-0021.gif]

[Obrazek: 4QTeAZHl.jpg]


Odpowiedz
#98
Czy ktoś może sprawdzić czy wyszukuje film Furioza - na TB7 niby wyszukuje ale w większości to "fikołki" Smile lub inne filmy wpisane pod tą nazwą.
Odpowiedz
#99
Diuna.
Dawna nie oglądałem filmu S-F który by zrobił na mnie takie wrażenie. Od razu powiem, że książki nie czytałem, nie mam porównania.
Film od pierwszych scen zachwyca wizualnie. Obraz zresztą jest podbudowany niezwykłą ścieżką dźwiękową. To jest potęga obrazu i dźwięku który wbija nas w fotel. Co prawda Atmosowe smaczki mogłby by być na jeszcze lepszym poziomie ale potęga tego dźwięku robi na widzu wrażenie od pierwszych sekund. Sama fabuła może zbyt wyszukana i zaskakująca nie jest ale to jak to jest podane zasługuje na uznanie.
Odpowiedz
[Obrazek: e035.gif] [Obrazek: e035.gif]




[Obrazek: Wxv1ani.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości