Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film
Wynik 1,2 to ocena z dzisiaj. Aktualnie obowiązująca a że wynika ze zmobilizowania widzów. Co w tym złego?
Swoją drogą kolejne dzieło ,, Zenek'' też nieźle wypada. 2,6. No ale do Smoleńska to jednak mu dużo brakuje.
Odpowiedz
REKLAMA:



To ja tylko panom przypomnę że to nie miejsce na takie rzeczy i dyskusje. Zaś oceny imdb już dawno nie są obiektywne. Spójrzcie na hinduskie filmy i seriale. Albo na historię jaka była z pierścieniami władzy Amazona - gdzie oceny były kasowane.

Podziękowali: arkady1964
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Ja jednak dyskutuję o filmie. Redhunter napisał, że nie ma filmu gorzej ocenianego. Poprosiłam o dowód. Dowodem ma być, że przeglądnął oceny wszystkich filmów świata i nie znalazł gorszego.
Odpowiedz
(31-12-2022, 10:57 AM)Tomek napisał(a): To ja tylko panom przypomnę że to nie miejsce na takie rzeczy i dyskusje. (...)


Gwoli ścisłości, Lolo99 według wpisu do profilu to płeć piękna. Czyli dyskusja rozwinęła się, pomiędzy Panią a Panem.

Pozdrawiam

Podziękowali: lolo99
Odpowiedz
Smoleńsk to nie jest najlepszy film. Sama w kinie na nim zasnęłam. Też dziwnie ktoś tam wymyślił, że Lech Kaczyński płynnie mówił po angielsku, a w rzeczywistości raczej średnio znał ten język. Były fragmenty ciekawe i udane, ale parę rzeczy sknocili i wyszło słabo.
Teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuację: kilka chińskich ulic się skrzykuje i dla jaj głosują na Smoleńsk jako na najlepszy film. Wtedy Redhunter bez problemu by zrozumiał, że to bzdura.
Tu są oficjalne wyniki, czyli bez dosypanych głosów, Smoleńsk na 76 miejscu, tak jak pisałam, całkiem głośne tytuły gorzej oceniane (Szczęki 3, Batman i Robin):

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Na tapatalku nie widzę płci.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



OK  Miłego Sylwka!   Smile
Odpowiedz
(31-12-2022, 10:57 AM)Tomek napisał(a): To ja tylko panom przypomnę że to nie miejsce na takie rzeczy i dyskusje.
Od jakiegoś czasu wycieczki pseudo-polityczne w ocenach filmów i seriali stają się tu żenującą normą.
Proponuję od nowego roku zaprzestać tego infantylnego procederu Wink
Redhunter pisze dobre recenzje i zalecam, aby przy tym pozostał. Z dobrego serca radzę.
Odpowiedz
I tym oto głosem rozsądku kończymy tematy poboczne. Następny rok będzie lepszy. Pamiętajmy o tym.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Widzę, że robi się forum dobrych rad.
Nie skorzystam. Macie mnie tu z dobrodziejstwem inwentarza. Ale wystarczy tylko słowo administracji i może mnie nie być. Mam świadomość, że jestem tutaj tylko gościem i poproszony sam wyjdę, nie trzeba mnie nawet wyrzucać.

Na koniec starego roku obejrzałem film Lamborghini.
Niestety przy filmach które automatycznie nasuwają się jako porównanie czyli np. Le Mans'66 czy Wyścig, ten wypada blado.
Mamy tutaj bardzo liniowo opowiedzianą historię jak młody Ferruccio Lamborghini wraca z frontu do swojego rolniczego domu i oznajmia ojcu, że nie chce być jego następcą. Chce budować traktory. Kolejny przełom następuję jak oznajmia  żonie i wspólnikom, że chce budować super samochody. I tyle by tego budowania napięcia było tak pokrótce. Owszem mamy oczywiście po drodze sporo trudności które musiał przezwyciężyć, tragedie osobiste, piękne kobiety które tak jak samochody nadawały jego życiu sens. Mamy piękne zdjęcia tylko nie ma magii kina. Oglądamy to niemal jak jakiś paradokument. Owszem warto poznać drogę do wielkości tego wizjonera motoryzacji, warto ten film zobaczyć ale to nie jest wielkie kino.
W przyszłym roku szykuje się dla odmiany film Ferrari w reżyserii samego Michaela Manna. I mam nadzieję, że wtedy będę mógł rozpływać się w zachwytach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości