Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film
#11
Rewelacja, świetna rozrywka [Obrazek: a070.gif]


[Obrazek: H30f2xT.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Ikar. Legenda Mietka Kosza.
Bardzo fajny film. Oczywiście nie jest to niestety arcydzieło. A szkoda bo zagrany świetnie, zdjęcia bardzo dobre tylko jakoś tak zmontowany chaotycznie. Miejscami akcja siada. Ale jak na nasze krajowe dzieło to i tak pozycja mocno wyróżniająca się na plus.
POLECAM
Odpowiedz
#13
Kategoria ciężka, dla wytrwałych [Obrazek: d030.gif]


[Obrazek: V8YMQUyl.jpg]
Odpowiedz
#14
Proces siódemki z Chicago.

Podobno niezły.
Odpowiedz
#15
(05-11-2020, 05:00 PM)redhunter napisał(a): Proces siódemki z Chicago.
Podobno niezły.

Z naciskiem na słowo "podobno", siłą woli wytrzymałem prawie 52 minuty, kogo teraz interesują smętne czasy wojny w Wietnamie, zupełnie nie moje gusta...


[Obrazek: Cpq0fMKl.jpg]
Odpowiedz
#16
A to tu się różnimy. Dla mnie tematyka filmu jest w zasadzie obojętna. To nie film dokumentalny.
Dla mnie ważna jest solidna robota scenarzysty, aktorów, reżysera, dźwiękowca itd.
Wyznacznikiem czym film jest dobry jest dla mnie to, czy zapominam o otaczającym mnie świecie na te kilkadziesiąt minut i przenoszę się do opowiadanej na ekranie historii. Jeśli film takie oderwanie mi daje to jest to to czego szukam. I nie ma znaczenia czy to jest film oparty na faktach, horror, melodramat, romans, kino akcji czy S-F. Ważne, żeby to było dobrze zrobione.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(06-11-2020, 12:34 PM)redhunter napisał(a): zapominam o otaczającym mnie świecie na te kilkadziesiąt minut i przenoszę się do opowiadanej na ekranie historii. Jeśli film takie oderwanie mi daje to jest to to czego szukam. 

Wzruszyłem się, prawie się cieszę, iż być może to dzieło trafi u ciebie, na pozytywną formę jego odbioru, mnie klimat jakiś tam protestów na płaszczyźnie wojny w Wietnamie, amerykańskie pieprzenie na salach sądowych wybitnie nudzi...
Odpowiedz
#18
Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to przypominam, że już jest na Netflixie rewelacyjny polski film Boże Ciało.
Warto zauważyć, że ten flm właśnie został wybrany do grona 20 najlepszych filmów z całego świata przez Rotten Tomatoes.
Otrzymał tam notę 98 proc. Duże brawa.
A idąc za ciosem z naszych filmów  obecnych na Netflixie polecam również Sztukę kochania ze świetną rolą Boczarskiej i niezły Ikar.Legenda Mietka Kosza.
Odpowiedz
#19
I idąc dalej tym tropem chyba nikt jeszcze nie wspominał o naprawdę dobrym naszym filmie gangsterskim:
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.
Na szczęście nie ma to nic wspólnego z obecnymi ,, dziełami'' Vegi np.
Długi a wcale się nie dłuży.
Odpowiedz
#20
Z tym filmem "Boże Ciało" to nie do końca bym się zgodził, że aż tak warto obejrzeć. Mi się nie podobał i domownikom.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości