Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film
#21
Witam szanowne grono
Ja polecam ten film szczególnie dla emigracji z uk


#TheGentlemen
Zwiastun 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
[Obrazek: c025.gif]


[Obrazek: phgffYNl.jpg]
Odpowiedz
#23
Tenet.
Jak zwykle u Nolana mamy do czynienia z dziełem nietuzinkowym. Dźwięk wbija w fotel kinowy. To uczta dla uszu. Może nie jest to jeszcze poziom jaki prezentował pod tym względem Interstellar ale jest naprawdę dobrze. Wrażenia wizualne są nie mniej spektakularne.
Sam film jest niesamowicie ,, pokręcony''. Matrix i Terminator to przy tym nic.
Polecam gorąco zwłaszcza przy takiej kinowej pustyni jaką mamy obecnie.
Odpowiedz
#24
Possessor.
Film Cronenberga Juniora.
Reklamowany jako horror ale to bardziej thriller-sf.
Niezwykle ciekawy pomysł i dobra gra aktorów. Film bardzo mocny, reżyser nie ucieka od ostrych scen.
Bardzo ciekawa pozycja ale mnie jednak czegoś zabrakło zwłaszcza w końcówce filmu.
Odpowiedz
#25
Bankier.
Mocne 7/10. Film inspirowany faktami. Niby niezbyt skomplikowany, trochę przewidywalny ale świetnie się to ogląda.
Samuel L. Jackson gra niby jak zwykle ale jest trafnie dobrany do swojej roli i gra tutaj pierwsze skrzypce.
Reszta aktorów też gra bez zarzutów. I  świetnie dobrana muzyka.
Reżyser George Nolfi do tej pory robił filmy akcji i S-F a tym razem zaserwował nam całkiem inne kino i chyba dobrze, bo poradził sobie chyba nawet lepiej niż w niektórych produkcjach szybkiej akcji.
Polecam na spokojny wieczór.
Odpowiedz
#26
Czaiłem się na te 3 filmy ale z braku czasu ich nie odpaliłem więc widzę, że jednak musze znaleźć czas i nadrobić temat. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
W pułapce myśliwego.

Historia 14 letniej żydówki w czasie IIWŚ, która ukrywa się udając chłopca wśród Niemców i Norwegów z nimi współpracujących.
Fajnie, że historia opowiedziana jest bez zbytniej przesady za to ze świetną grą aktorów. Dużo tu dramatów ludzkich.
Niestety raził mnie dobór ,, mało męskiej'' aktorki. Jej głos, wygląd cały czas budził wątpliwości jakim cudem nie zorientowali się, że to dojrzała kobieta. Aktorka ma 27 lat. Zagrała świetnie ale moim zdaniem lepiej powinna być dobrana do tej roli.
Odpowiedz
#28
Psy3
No niestety jest beznadziejnie tym razem.
To parodia poprzednich częśći. Ani gra aktorów, ani fabuła, ani zdjęcia. Oczywiście dialogi mamroczące jak to często niestety w naszych filmach. Nie ma za co tego filmu pochwalić choćby się bardzo chciało.
Nie wiem po co toto powstało? Tak splugawić legendę naszej kinematografii.
Odpowiedz
#29
Love and Monsters
Jest jeden plus. Dźwięk. Bardzo fajne efekty, momentami wbijają w fotel.
Niestety reszta leży. Może i wymyślona historia jest oryginalna  ale sposób jej opowiedzenia leży.
Momentami naiwność wylewająca się z ekranu poraża. Efekty potworów trochę jak z filmów z lat 70-tych.
Finalny efekt słabiutki niestety.
Odpowiedz
#30
Obrazy bez autora.
Gorąco polecam. Bardzo dobrze się tą historię inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami ogląda.
Reżyser świetnego Życia na podsłuchu i tym razem nie zawiódł.
Film bardzo długi ale naprawdę się nie dłuży. A i momenty były...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości