Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film
#71
Vice Versa - 1988r
Big - 1988r
Zamiana ciał - 2011r
Męsko-damska rzecz - 2006r
Zakręcony piątek - 2003r
Gorąca laska - 2002r
Znacie jakieś filmy w tematyce w/w filmów?
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
(16-04-2021, 02:40 PM)bigdamian napisał(a): Znacie jakieś filmy w tematyce w/w filmów?


[Obrazek: qhzt05Yl.jpg]


Droga bez powrotu. Geneza
Jen Shaw (Charlotte Vega) wraz z grupą przyjaciół wyrusza na wędrówkę Szlakiem Appalachów. Mimo ostrzeżeń tubylców zbaczają z trasy, aby urozmaicić podróż. Wkrótce odkrywają, że wkroczyli na teren ukrytej społeczności, która nie cofnie się przed niczym, by chronić swoje terytorium.

Wszystko jasne, dla koneserów wiadomej sagi, mniejsza dawka "rzeźni" niż w poprzednich częściach, ogólnie spoko, najlepsze jest zakończenie, kiedy wydaje się iż ciąg dalszy już nie nastąpi...
Odpowiedz
#73
Oglądałem, dobry horror.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#74
Nie jestem recenzentem i nie będę się tu rozpisywał, ale "Ojciec" z Antony Hopkinsem, zobaczcie sami.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#75
(16-04-2021, 03:47 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(16-04-2021, 02:40 PM)bigdamian napisał(a): Znacie jakieś filmy w tematyce w/w filmów?


[Obrazek: qhzt05Yl.jpg]


Droga bez powrotu. Geneza
Jen Shaw (Charlotte Vega) wraz z grupą przyjaciół wyrusza na wędrówkę Szlakiem Appalachów. Mimo ostrzeżeń tubylców zbaczają z trasy, aby urozmaicić podróż. Wkrótce odkrywają, że wkroczyli na teren ukrytej społeczności, która nie cofnie się przed niczym, by chronić swoje terytorium.

Wszystko jasne, dla koneserów wiadomej sagi, mniejsza dawka "rzeźni" niż w poprzednich częściach, ogólnie spoko, najlepsze jest zakończenie, kiedy wydaje się iż ciąg dalszy już nie nastąpi...
To nie jest film w tematyce filmów które podałem za przykład
Odpowiedz
#76
(16-04-2021, 02:40 PM)bigdamian napisał(a): Znacie jakieś filmy w tematyce w/w filmów?

Dopisz sobie do "wykazu", relaks w najczystszej postaci, lekki, łatwy i przyjemny w odbiorze, będziesz kontent [Obrazek: g046.gif]


[Obrazek: ykqmOhjl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
(19-04-2021, 01:50 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(16-04-2021, 02:40 PM)bigdamian napisał(a): Znacie jakieś filmy w tematyce w/w filmów?

Dopisz sobie do "wykazu", relaks w najczystszej postaci, lekki, łatwy i przyjemny w odbiorze, będziesz kontent [Obrazek: g046.gif]


[Obrazek: ykqmOhjl.jpg]
Hmmm... miałem na myśli filmy o tematyce zamiany ciał.
Odpowiedz
#78
(25-04-2021, 10:13 PM)bigdamian napisał(a): miałem na myśli filmy o tematyce zamiany ciał.

[Obrazek: YT53WCul.jpg]
Odpowiedz
#79
Zasłużenie na dzisiaj w Top 10, niby "banalnie przewidywalny", kończy się tlen/muszą być ofiary, ale świetnie jest to podane widzowi, zdecydowanie warto!

[Obrazek: tXMXNb5l.jpg]
Odpowiedz
#80
Jak ktoś szuka kina wybitnego, to miałem przyjemność obejrzeć w remasterowanej wersji wybitne dzieło Jana Sveraka z 1991 roku  Szkoła Podstawowa.







Klimat małego czechosłowackiego miasteczka z pierwszego roku po wojnie. Tu nie ma słabych punktów, gra aktorów, zdjęcia, klimat, coś pięknego.







Film wydawało by się w sposób w sposób bardzo żartobliwy( ale to tylko pozór), lekki opowiada o rzeczach bardzo poważnych. Niby robi to naiwnie ale porusza widza do głębi. To potrafi tylko czeskie kino. No i gra tych małych łobuzów.



Dzieci a nie ma w ich grze cienia przerysowania, braków warsztatowych


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości