Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film
#41
Dorzucę klasyka: "Pali się, moja panno".
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Oficer i szpieg.
No tym razem Polański nie potrafi niestety porwać widza opowiadaną historią. Zagrany dobrze, bez zbytniej przesady, fajnie oddany przełomu XIX i XXw, ale ogląda się to jak fabularyzowany dokument.
Wiem, że zrobił ten film w odniesieniu do swojej sytuacji i w ten sposób próbował się tłumaczyć przed światem ale film wyszedł z tego niestety przeciętny.
Odpowiedz
#43
Czas pionierów Dmitrija Kisieliowa.
Rewelacyjny film. Oczywiście patetyczny jak to każdy ruski film o gierojach naroda. Mimo to ogląda się to świetnie. Piękne zdjęcia i to nie tylko te z kosmosu. Film nie traci tempa mimo że trwa ponad dwie godziny. Scenariusz i reżyseria sztampowa jak w innych filmach o tej tematyce ale tym razem się udało.
Odpowiedz
#44
Niech gadają Stevena Sonderbergha.
Skusiła mnie obsada ze znakomitą Meryl Streep w roli głównej.
I to niestety nie jest dzieło wybitne. Lubię ,, przegadane'' filmy ale tutaj jakoś napięcie potrzebne pomiędzy bohaterami siadło.
Mnóstwo gadania ale jakoś niewiele z tego wynika. Szkoda.
Odpowiedz
#45
Shindisi
Tym razem kino gruzińskie.
Przejmujący dramat wojenny na faktach. Opisujący prawdziwe wydarzenia z ataku wojsk rosyjskich na Gruzję.
Okrutny obraz tragedii żołnierzy a także ludności cywilnej. Ten film potrafi bardziej wstrząsnąć widzem niż wysokobudżetowe superprodukcje amerykańskie.
Odpowiedz
#46
Kolejna świetna propozycja.
Tym razem kino hiszpańskie.
Pod gołym niebem Benito Zambrano.
Dramat rozgrywający się w niezwykle biednej hiszpanii w latach 40-tych. Przejmujący obraz i świetna gra aktorska. Na szczególną pochwałę zasługuje gra dziecka Jaime Lopeza.
A ja byłem zachwycony także ścieżką dźwiękową.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Niezły, waga ciężka, zdecydowanie warto [Obrazek: a020.gif]


[Obrazek: nAUv41wl.jpg]
Odpowiedz
#48
O i hiszpański. Sprawdzę. Ale chyba Netflix cygani bo wydaje mi się,że to film z 2020r. Mylę się?
Odpowiedz
#49
Wykopaliska

Co za film! Uczta dla oczu. Cudowne, urzekające zdjęcia. Do tego wybitna gra świetnych aktorów.
Film melancholijny, smutny i piękny. Tym razem Netflix pokazał klasę. Rzadko można u nich te klasy kino zobaczyć.
Odpowiedz
#50
Uczciwy złodziej z Neesonem.
Oj słabiutko, słabiutko. Nie za bardzo mam za co ten film pochwalić. Taki przewidywalny do bólu średniak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości