Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Formuler Z10 Pro Max
#1
Cześć, znalazłem w paru miejscach opinie, że Formuler Z10 Pro Max to będzie jeden z najlepszych sprzętów tylu android box. Czy ktoś ma może poprzednią wersję np. Z8 i może coś o niej napisać? Warto czekać na nowszy model? Dzięki!
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(19-09-2021, 07:49 PM)mw5972 napisał(a): znalazłem w paru miejscach opinie, że Formuler Z10 Pro Max to będzie jeden z najlepszych sprzętów tylu android box.

Co konkretnie te miejsca/opinie wskazywały jako wartości dodane, która by sankcjonowały twierdzenie "jeden z najlepszych"?
Odpowiedz
#3
Na pewno podał argument aplikacji do IPTV. Faktycznie jest taka dobra?
Odpowiedz
#4
Abstrahując od rzekomych miejsc/opinii które mogą być tylko marketingowym bełkotem na zamówienie...przy dobrej promocji za porównywalną cenę kupimy w Polsce, w oficjalnej dystrybucji, z równie oficjalnym serwisem/gwarancją 
NVIDIA SHIELD TV PRO [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#5
Sprzęt ma procek Realteka RTD1319 z obsługą AV1, procesorem graficzym Mali-G31 MP2 ze wsparciem 4GB RAM DDR4 i 32GB eMMC. Do tego chwalą się gigabitowym łączem ethernet i szybkim wifi. Stąd moje pytanie czy to dobry sprzęt i warto czekać.
Odpowiedz
#6
Parametry techniczne potrafimy znaleźć w sieci...

mw5972 napisał(a):chwalą się

A "chwalą" się również pełną certyfikacją wszystkich serwisów/usług?

mw5972 napisał(a):warto czekać

Dlaczego czekać, przecież jest do nabycia w formulerstore, cena okazjonalna, tylko trzeba dokupić sobie wtyczkę/przejściówkę z US na UE [Obrazek: r010.gif]


[Obrazek: ghU82iul.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Osobiscie nie posiadam Formulera ale znajomy chcial sie dowiedziec, czy istnieje mozlowosc
aktywacji opcji Developerskich na tym urzadzeniu, by moc sie polaczyc przez ADB?
Czy wogole istnieje taka mozliwosc?
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości