Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Chromecast 4.0
#41
Jak zainstalować aplikację z pendriva? System oczywiście alarmuje że plik jest nieznany i go nie zainstaluje, ale w ustawieniach nie widzę opcji gdzie mogę zezwolić na instalację z nieznanych źródeł.
Android 12 - to dlatego?
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Odpowiedz
#43
Ten Chromecast obsłuży dyski NTFS?
Tutaj coś czytałem na ten temat
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#44
Odpowiedz
#45
Przeczytaj na końcu, czyli jakby coś działali.
Update 3 (January 26, 2023)

06:58 pm (IST): Google is reportedly adding support for NTFS file system in Android. However, they are bringing Tuxera’s NTFS-3G FUSE driver instead of Paragon’s in-kernel NTFS3.

Google is adding support for the NTFS file system in Android, but they’re favoring Tuxera’s NTFS-3G FUSE driver instead of Paragon’s in-kernel NTFS3 driver introduced in Linux 5.15. They’ve tested this with NTFS USB drives on the unannounced ADT-4 Android TV developer platform.
Odpowiedz
#46
Na dziś nie działa jeśli nawet dodadzą w końcu to NTSF to pewnie w nowszej wersji Androida nikt nie wie po za google czy będzie na obecne chromecasty coś ponad androida 12...
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Witam mam pytanie chciałem powiększyć pamięć flesh na pendrive .Podłączyłem go do przystawki zapytał czy chcę go sformatować więc sformatowałem .A potem jak chciałem przenieść apki to pisało że się nie udało niestety .Może przywrócić go do ustawień fabrycznych jakieś porady albo może jest jakiś filmik albo opis jak to robić może coś żle robię Będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam wszystkich .
Ok już doszedłem co i jak
Odpowiedz
#48
Nie pytał przed formatowaniem jako , jaką pamięć chcesz go uzywać -zewnętrzną czy wewnętrzną ?
Odpowiedz
#49
Tak pytał i sformatowałem go żeby był używany tylko na tej przystawce
Odpowiedz
#50
Jeżeli sformatowałes go jako pamięć wewnętrzną , to przyczyną może być jego zbyt duża pojemnośc przy zbyt małej prędkości zapisu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości