Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi na Canal+ Box
#11
Ok, dzięki.
Załapałem jak dokładnie konfigurować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Koledzy ratujcie. Nie jestem w stanie tego uruchomić. Bezpośrednio wpiety pendrive do portu usb daje radę sie odpalić ale nie mam wtedy możliwości podpięcia myszki klawiatury do konfiguracji. Jak podepnę pamięć przez hub to system nie staruje.
Odpowiedz
#13
Zmiana huba - u mnie na jakimś zupełnym noname ruszył
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
(28-02-2022, 05:38 PM)Tomek napisał(a): Zmiana huba - u mnie na jakimś zupełnym noname ruszył
mam 3 i żaden nie daje rady. Próbowałem z róznymi pamięciami, próbowałem z kartą pamięci i jedynie na 1 pendrive ruszył. Możesz mi przybliżyć tego hub no name?
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
Nadal nie działa tuner, bez dostępu do sterowników nie rusza na innym niż oryginalny soft. :/

Twórcy Coreelec nie są zainteresowani rozwijaniem tematu obsługi tunera TV  bez wsparcia producenta a tego przecież nie mają.

Cytat:Ray  - CoreELEC Team

The tuner will probably not be supported. And we have no DVB Maintainer anymore. So pass, it will not work.


Co do nagrywania to działa świetnie nawet 2-3 programów na raz zwłaszcza z tunerami na Enigma2.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(03-10-2021, 08:56 AM)Ktosi napisał(a): By zainstalować można próbować na penie, wiadomo nie można nic zrobić bo nie podepnie żadnych urządzeń pod usb.
Zastosowałem Hub USB z czytnikiem kart SD i zainstalowanym Coreelec za pomocą Rufusa.
Jakieś problemy mam z hubem bo kompletnie nie chce startować z pena, z SD ruszyło bez problemu.



Instalka  CoreELEC-Amlogic-ng.arm-19.2-Matrix_rc3-Generic.img.gz  , wybrać urządzenie X96MAX z listy 
Plik dtb.img  robimy  z pliku  g12a_s905x2_2g  i kopiujemy do katalogu głównego.
W katalogu głównym tworzymy pusty plik update.zip.
Podłączamy Hub z kartą czy penem  pod tuner.

Czasami startuje sam, jak nie działa to pod uruchomionym Androidem przechodzimy - / Więcej / Ustawienia dekodera / Ustawienia urządzenia / Informacje / Aktualizacja z pliku  powinien być widoczny podłączony napęd. Klikami i czekamy na start.

Najlepiej podpiąć klawiaturę i myszkę na USB, zwykle używam Logitecha bo jeden odbiornik do wszystkiego.

Jak nie działa zmieniasz metodę pen na SD albo odwrotnie. 

Po uruchomieniu powinno działa WiFi

W Bluetooth parujemy pilota ( naciskając strzałkę i szachownicę aż zacznie migać diodka ) , jak nie załapie próbujemy ponownie.
Przycisk OK wstępnie przypisałem do przycisku  Netflixa.  ENTER coś nie wchodził pod inne klawisze, do konfiguracji i kodów klawiszy  przydaje się Keymap Edytor .

Na razie działa i w miarę dobrze współpracuje z Kodi 19.2, działa streaming z tunerów, youtube, netflix, sterowanie ambilight itp, normalne pierdołki z dodatków KODI.
Jeszcze tylko Tvheadend i może zadziała tuner.


Niestety u mnie ten sposób nie działa, wiem że zanim box dostał androida 10 działało. Ktoś ma jakiś pomysł?

(28-02-2022, 05:38 PM)Tomek napisał(a): Zmiana huba - u mnie na jakimś zupełnym noname ruszył
Od razu mówię że próbowałem z Hubem jak i bez, skutek taki sam :/
Odpowiedz
#18
Nie będzie wcale już działać, o systemie inny niż fabryczny zapomnij.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości