Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weeb.tv
#1
Witam wyjąłem z szafy po 2 larach raspberry, kupiłem kartę zainstalowałem najnowsze kodi, wyczytałem że wtyczka ma być wersji 0,3. Po uruchomieniu dodatku mam informację błąd połączenia z serwisem, zainstalowałem również na kompie i to samo, jak coś pamiętam zainstalowałem jeszcze wtyczki strumieniowe- i dalej nic. Szukałem w gogle i nic. Może ktoś pomoże. Pozdrawiam
REKLAMA:



#2
To może pisz do nich - to płatny serwis, mają swoją wtyczkę... więc za nią odpowiadają - wszak płacisz za to.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#3
(07-05-2023, 04:55 PM)Tomek napisał(a): To może pisz do nich - to płatny serwis, mają swoją wtyczkę... więc za nią odpowiadają - wszak płacisz za to.
Witam. 
Nie takiej pomocy chciałem uzyskać na forum. Chciało koledze tyle pisać na darmo, zamiast pomóc mi w problemie tym jednym zdaniem. 
Ja nie jestem instytucją, firmą która bierze za to kasę jestem tylko użytkownikiem, który ma problem i chciał uzyskać pomocy bo to tego to forum też służy a co uzyskałem? chyba tylko zablokowanie mnie na forum.
Proszę nie odpisuj już nie chce mi się już czytać twoich wywodów.
Pozdrawiam
#4
Video 
(07-05-2023, 08:42 PM)wujuj23 napisał(a): ...Nie takiej pomocy chciałem uzyskać na forum. Chciało koledze tyle pisać na darmo, zamiast pomóc mi w problemie tym jednym zdaniem...

Glowa do gory! Mi to czasami tez chce sie [Obrazek: VKNSPpNl.png] [Obrazek: wink.png][Obrazek: thumbsup.png]
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
#5
Drogi kolego. Ja też jestem tylko człowiekiem a nie instytucją która za pomoc tu bierze wynagrodzenie - w przeciwieństwie do weeb.tv któremu płacisz za usługę. Odesłałem cię do nich, ponieważ jest to wtyczka ich autorstwa z którą nikt tu nie ma nic wspólnego. To tak jakbyś przyszedł do salonu toyoty naprawiać swoją kia na gwarancji i zdziwiony jesteś że toyota nie chce zrobić pakietu gwarancyjnego.
Płacisz weeb.tv - wymagaj.
Btw - odpowiedziałem jednym zdaniem wskazując gdzie znajdziesz pomoc.
Problemy z wtyczkami, za które płacicie zgłaszajcie tam gdzie płacicie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Zamykam
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości