Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kodi 19] Błąd instalacji wtyczek - problemy z zależnościami
#11
(18-10-2021, 10:32 PM)Shyr napisał(a): Udało mi się zainstalować wtyczkę "MB filmy"
problem przy odtwarzaniu materiałów z serwisów typu "Vizjer" we wtyczce "MB filmy".
Czasami udaję coś włączyć, ale to jest mocno losowo.

To nie "problem", tylko płaszczyzna dostępności linków do bezpłatnych źródeł...


[Obrazek: oz1rR4H.jpg]


Z poniższej losowo przedłożonej listy, każda pozycja odtwarza się bez najmniejszych, wprawdzie max 720p, ale każdy potencjalny użytkownik powinien być kontent, reasumując nie oczekiwać cudów, brać co wtyczka w danym momencie daje [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: mxY7ofI.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Problem zaczyna się wcześniej, bo komunikat "Więcej informacji na ten temat znajdziesz w pliku dziennika zdarzeń.." pojawia się po wybraniu tytułu materiału, a nie na etapie źródeł. Te sytuacje przedstawiłem w logach. Przy problemach ze źródłami, zwykle występuję inny komunikat.
Testując, wszystkie szukane materiały sprawdzałem przez przeglądarkę i są dostępne w serwisach z działającymi źródłami.
Odpowiedz
#13
(19-10-2021, 10:31 AM)Shyr napisał(a): Problem zaczyna się wcześniej

[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]

Bój się Boga, ale Ty masz coś spieprzone w tych swoich "instalacjach"...Kodi 19.2 wszystko działa.
Oczywiście na miarę dostępności/możliwości danej wtyczki...

Nie ma sensu nawet dywagować, czy masz wtyczkę MB filmy w wersji 1.3.35

Poniżej przykładowo przykładowe screeny, z losowo wybranych sezonów/odcinków, wtyczka filmann.cc


[Obrazek: NOd89rW.jpg]


[Obrazek: xg1UL1i.jpg]

Już mi nie zawracaj d..., kup sobie dostęp do player.pl, a będzie uzdrowiona dusza twoja [Obrazek: k045.gif]

Nomen omen, będzie jak znalazł do drugiego sezonu świetnego serialu "Skazana" [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#14
Sam się dziwie co tu się wyprawia. Kodi pobrane marketu, więc co tu się mogło po drodze wykrzaczyć (?). Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów - mam obok malinę z LibreELEC z której korzystam na co dzień.
Odpowiedz
#15
Odświeżam temat, bo sprawa jest rozwojowa Big Grin

Akurat mam pod ręką dwa urządzenia Samsung A51 (Android 11.0), MBP Pro (MacOS Mojave). Pobrałem Kodi (19.2), dodałem repo mbebe (0.7) i zainstalowałem "MB Filmy" (1.3.35), wybrałem "vizjer.pl". Na dwóch urządzenia pojawia się ten sam problem co opisałem w wątku - po wybraniu losowego serialu "Więcej informacji na ten temat znajdziesz w pliku dziennika zdarzeń..". Samsung ma włączone tylko LTE, mac jest na WiFi tym samym co CANAL+ BOX 4K.
Odpowiedz
#16
(23-10-2021, 09:02 PM)Shyr napisał(a): Odświeżam temat, bo sprawa jest rozwojowa Big Grin

[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]

Oczywiście równie "rozwojowo", równolegle sprawdziłeś dostępność vizjer.pl [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: 0yJsIiZ.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Spokojnie, testowałem przed błędem. Równolegle sprawdzałem przez przeglądarkę czy szukane materiały mają działające źródła.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości