Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja Canal+ na Firestick 4K
#1
Coś mnie podkusiło żeby poszukać nowszej wersji aplikacji Canal+. Miałem 5.2.1, zainstalowałem 5.4.0 i pojawił się ekran startowy gdzie mogę wybrać region/kraj ale potem nie mogę poruszać się już pilotem żeby kliknąć start. Wróciłem do wersji 5.2.1 i tu to samo. Wygląda że Amazon znowu coś namieszał... Ma ktoś podobnie lub udało mu się jakoś aplikację c+ przywrócić do normalnego działania?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(26-10-2021, 09:32 AM)farben napisał(a): Coś mnie podkusiło żeby poszukać nowszej wersji aplikacji Canal+. Miałem 5.2.1, zainstalowałem 5.4.0 i pojawił się ekran startowy gdzie mogę wybrać region/kraj ale potem nie mogę poruszać się już pilotem żeby kliknąć start. Wróciłem do wersji 5.2.1 i tu to samo. Wygląda że Amazon znowu coś namieszał... Ma ktoś podobnie lub udało mu się jakoś aplikację c+ przywrócić do normalnego działania?
Nic nie namieszał mam wersję 5.4.0 i działa normalnie na Amazon Cube, może zrób restart urządzenia i wrócą funkcje.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Cube jest na Androidzie 9 natomiast Stick wciąż na 7 dlatego nie można ich porównywać.
Odpowiedz
#4
(26-10-2021, 09:32 AM)farben napisał(a): zainstalowałem 5.4.0 i pojawił się

Czemu się nie chwalisz, że Ci się poprawiło i aplikacja w najnowszej wersji ponownie działa idealnie [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#5
Faktycznie działa, a już miał wylądować w szufladzie znowu Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości