Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi, problem z serialami w folderach
#1
Witam, problem polega na tym, że podczas wchodzenia w listę seriali, nie widzi plików.
Przypuszczam że to coś w konfiguracji jednak nic nie zmieniałem, najpierw pojawił się w wersji 18, która dość długo używałem i myślałem że po aktualizacji się to naprawi, jednak dalej mam ten problem.
Wchodząc np w HBO go wybierając z listy serial i sezon wszystko ok jednak wchodząc w folder z sezonem wyskakuje jakiś błąd i nie otwiera, ale idąc na skróty i wybierając odcinek z ostatnio dodanych działa...
Przez np goojara jest podobnie , wszystko fajnie przechodząc od folderu z serialami, do sezonów, jednak gdy otwieram dany sezon folder jest pusty...
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli ale jeśli chodzi o to, że masz pobrane na dysku seriale i ustawioną zawartość jako seriale to być może przez nazewnictwo plików wtyczka scraper nie rozpoznaje jaki to odcinek - stąd pusta lista. Rozwiązania są 2:
- zmiana nazw plików wtedy scraper powinien je rozpoznać
- dodanie folderu głównego z serialami do ulubionych i ustawienie skrótu do niego, wtedy po wejściu będziesz widział normalnie listę plików ale bez pobranych opisów do nierozpoznanych odcinków
Odpowiedz
#3
Przede wszystkim dzięki za odpowiedz, nie chodzi o pliki pobrane, tylko o źródła w folderach, a konkretniej ich brak. Wchodząc przez przeglądarkę normalnie wszystko śmiga, widzę wszystkie odcinki, a przez kodi i wtyczkę np hbogo dochodzę tylko do folderu z nr sezonu, a głębiej pusto
Odpowiedz
#4
(01-11-2021, 04:33 PM)Strus 191 napisał(a): przez kodi i wtyczkę np hbogo

Temat Naprawa wtyczki HBO GO nie zainspirował?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości