Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Canal plus VOD
#1
Witam, mam kodi 18.9 na android TV (Xiaomi Mi Stick TV). Zainstalowałem wtyczkę Canal plus według instrukcji z forum. Filmy z kategorii VOD działają ale programy z kategorii Kanały TV już nie. Gdy próbuję włączyć jakiś program to kółko się kręci, po chwili przestaje i nic.
Pomoże ktoś? Bo aplikacja Canal plus na android TV że sklepu Google jest beznadziejna, co chwilę jakieś błędy wyskakują i nie da się normalnie oglądać programów.
Dodam jeszcze, że próbowałem instalować Kodi ze sklepu Google ale było to samo, więc znalazłem jakiś poradnik jak zainstalować starszą wersję ale jak widać to też nie zdało egzaminu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(01-11-2021, 06:19 PM)lukasz.bogus1 napisał(a): Witam, mam kodi 18.9 na android TV (Xiaomi Mi Stick TV). Zainstalowałem wtyczkę Canal plus według instrukcji z forum. Filmy z kategorii VOD działają ale programy z kategorii Kanały TV już nie. 

Po prawej stronie Shoutbox, u góry forum kliknij "archiwum", rozwiń i czytaj dwie ostatnie podstrony...

Tak na marginesie, aplikacja Canal+ na Android TV działa bardzo dobrze...
Odpowiedz
#3
Czyli nie ma możliwości rozwiązania tego problemu...
Odpowiedz
#4
U mnie w najnowszej wersji wtyczki @mbebe kanały odtwarzają się, ale w rozdzielczości okrojonej do 640x352.
Odpowiedz
#5
Potwierdzam, u mnie też tylko SD. Mbebe ratuj
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No to pozamiatane, a tak ładnie to chodziło

Edit: Na Mi box 3 z zainstalowanym forkiem kodi, WMBC 19.3 wtyczka działa i mam kanały w HD.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości