Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loga (ikony) kanałów TV w Kodi Cherry
#1
Cześć, takie pytanie, czy wyświetlanie ikon kanałów jest uzależnione od wyboru skórki w Kodi Cherry ? Wczytałem listę kanałów, dodałem adres epg i adres do ikon. Wszystko się wyświetla oprócz właśnie ikon kanałów. Wobec tego pobrałem zip z ikonami, rozpakowałem i katalog przerzuciłem do pamięci boxa i w ustawieniach repo podałem ścieżkę do tego katalogu. Niestety ikony kanałów nadal się nie wyświetlają. Nie mam już pomysłu co mu nie pasuje. Kodi i Cherry w najnowszych wersjach.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Skąd pobrałeś pakiet log/ikon tv? Możesz link podrzucić?
Odpowiedz
#3
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Dzięki
Odpowiedz
#5
@azio  tu zip szybszy i prostszy do pobrania : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Adres By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ustawiasz jak nie potrzebujesz mieć u siebie na sprzęcie lub w prywatnej sieci. Ja tam zawsze ten adres ustawiam. A najszybsze  jest ustawienie " Preferuj dane XMLTV" Epg ma już zaszyte loga.
Zajrzyj na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tam masz wszystko.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#6
(04-07-2022, 04:13 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Adres By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ustawiasz jak nie potrzebujesz mieć u siebie na sprzęcie lub w prywatnej sieci. Ja tam zawsze ten adres ustawiam. A najszybsze  jest ustawienie " Preferuj dane XMLTV" Epg ma już zaszyte loga.
Zajrzyj na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tam masz wszystko.
Pozdrawiam Smile

Jak to powinno być prawidłowo wypełnione w tvheadend tzn dodane linki do epg.ovh aby samo zaciągało loga?

[Obrazek: EO5OwdCl.png]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Nie znam dokładnie tvheadend i mogę wprowadzić Cię w błąd. Poproś o podpowiedź @mjw napisał poradnik :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@mjw jest na urlopie więc uzbrój się w cierpliwość. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#8
Ja taż od jutra na urlopie także nie spieszy się Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości