Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fire TV Stick 4K Max
Witam,
Czy na tej wersji FireSticka działa normalnie Auto Frame Rate w Kodi?
Odpowiedz
REKLAMA:



Stick uruchamia się szybko i wszystko chodzi elegancko. Jednak mam pytanie czy ktoś z was próbował instalować tu zwykłego android tv? Pytam bo te aplikacje od Amazona mi niekoniecznie są potrzebne. A brakuje mi natomiast usług od Google
Odpowiedz
Było kupić stick czy box z Android TV zamiast Amazona produkt.

Odwiedź XDA i poszukaj jak odblokować i czy są jakieś romy na tego co masz.
Odpowiedz
(11-02-2023, 01:34 PM)woland357 napisał(a): ...czy ktoś z was próbował instalować tu zwykłego android tv? Pytam bo te aplikacje od Amazona mi niekoniecznie są potrzebne. A brakuje mi natomiast usług od Google...
Jesli chodzi o instalacje innych OS (Lineage) na Amazon Stick to jest to praktycznie niemozliwe.
Na zrootownnym Sticku 4K ma sie duzo wiecej mozliwosci. Osobiscie robilem juz rozne proby na nim. (sporo ciekawch materialow znajdziesz na  XDA-forum). Polecam.

Najwazniejsze to dobrze dopasowany do wlasnych potrzeb launcher.
Jesli chodzi o sklep google to sa tez mozliwosci wgrania go na Stick.
Jednakze nie wszystkie apki ze sklepu beda na nim do dyspozycji.
Po jakims czasie dalem sobie z tym spokoj.
W Internecie (Aurora, etc.) znajdziesz kazda jedna apke, ktora Cie interesuje.
Na dzien dzisiejszy "nowe" Sticki od wersji NS6287 w gore nie daja sie juz zrootowac.
Pozdrawiam.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Ok dzięki za info.no trudno. Będę się musiał zadowolić tym co mam. Do oglądania na kodi fanfilmu i e-kino. I tv na ott navigator w zupełności wystarczy.
Odpowiedz
(12-02-2023, 12:53 PM)woland357 napisał(a): Ok dzięki za info.no trudno. Będę się musiał zadowolić tym co mam. Do oglądania na kodi fanfilmu i e-kino. I tv na ott navigator w zupełności wystarczy.

Jak masz TV z androidem i PC lub Notebook pod reka i wiesz cos na temat ADB to nic nie stoi na przeszkodzie by zainsatalowac Tivimate Premium w wersji 4.6.1.
Opis jak to zrobic znajdziesz tu w watku. Jak na razie to chodzi juz od paru miesiecy na TV z Androidem bez problemow.
Polecam sprobowac. Wink
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



Dzięki. Jak dla mnie ott navigator w zupełności wystarcza. Mam moda z premium
Odpowiedz
Witam jak wyłączyć aktualizacje oprogramowania bo nie mogę takiej opcji znaleźć dzięki za odpowiedź pozdrawiam
Odpowiedz
(24-02-2023, 09:45 AM)EMR9 napisał(a): Witam jak wyłączyć aktualizacje oprogramowania bo nie mogę  takiej opcji znaleźć  dzięki za odpowiedź pozdrawiam
Bo takiej opcji zwyczajnie nie ma Smile
Wpadnie jakiś ekspert to ci wytłumaczy jakie kombinacje trzeba zastosować...

Podziękowali: EMR9
Odpowiedz
Pytam bo podobno chcą zablokować instalowanie aplikacji z poza sklepu chociaż wczoraj miałem aktualke systemu i po tym zainstalowałem skyshowtime bez problemu

launchera Wolfa już nie mogę mieć się instaluje ale po wyłączeniu z prądu stica wraca niestety na launcher orginalny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości