Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fire TV Stick 4K Max
#31
(06-12-2021, 05:20 PM)EMR9 napisał(a): to jak doinstalować Disney+ i hbo go

Na przykład via Downloader z apk...w sieci multum informacji o powyższym, działają idealnie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Dziękuje za podpowiedz
Odpowiedz
#33
Łonogrzmot a podał byś link do apki hbo go bo instalowałem kilka i żadna nie działała .Przepraszam że tak marudzę ale jestem początkujący w te klocki i jeszcze wiele muszę się nauczyć a widziałem na fotce że masz zainstalowane .Dziękuje
Odpowiedz
#34


Podziękowali: EMR9
Odpowiedz
#35
zborus napisał(a):W Amazon store jest tivimate?

Nie, nie ma...sekundowa instalacja z apk, nie trzeba dodawać iż działa perfecto [Obrazek: r010.gif]


[Obrazek: fE799Cy.jpg]
Odpowiedz
#36
Czy działa komuś włączanie kanałów głosowo w tivimate?
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Na amazon.de jest promocja na MAX. Cena 37e.
Odpowiedz
#38
Mam problem z przesłaniem dźwięku w systemie atmos pod Kodi 19.3. Próbowałem wszystkich ustawień i brak dźwięku Atmos.
Firestick podłączony bezpośrednio do soundbara Samsung. Netflix bez problemu przesyła dźwięk Atmos.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#39
W ustawieniach dzwieku , w "urzadzenie odtwarzania" musisz wybrać drugą pozycję , bodajże "android raw" i to samo ustawić niżej, tam gdzie są odczytywane formaty dzwieku.
Jeżeli masz TV obsługujacy Dolby Vision to najlepiej zainstalować Kodi 20 Nexus ,kompilację Mavena dla Fire stick.
Odpowiedz
#40
W większości filmów nie będzie ATMNOS jak nie ustawi się odpowiedniej ścieżki dźwiękowej, zwykle jest tylko na oryginalnej bez lektora.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości