Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fire TV Stick 4K Max
#41
Nawet nie wspomniałem o włączeniu oryginalnej ściezki dżwiekowej z Atmosem bo uważałem to za tak oczywistą oczywistość ,że tłumaczenie tego mogłoby być postrzegane jako traktowanie kogoś jak idioty. Rolleyes

Jednak jeżeli ktoś faktycznie ma problemy z czytaniem i korzysta np. z Fanfilmu bo bardziej zależy mu na lektorze niż jakości kopi to szukanie Atmosa najprawdopodobniej będzie nieefektywne.
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Niektóry to jednak tego nie wiedzą i tracą tylko czas na kombinowaniu w ustawieniach zamiast ustawić odpowiednią ścieżkę dźwiękową filmu.

W sumie nie wszędzie tak jest, jak zauważyłem 2 część Widzmina ma też dodatkowo ATMOS z lektorem i dabingiem polskim. Smile
Odpowiedz
#43
Odtwarzałem pliki z demo atmosa. Wcześniej miałem tv boxa z coreelec i Kodi 18 i tam wykrywał bez problemu Atmosa i przesyłał do soundbara. Kilka dni temu kupiłem Firesticka 4k max i te same pliki przestały być odtwarzane w Dolby Atmos . Spróbuję jeszcze z tym raw . Mam nadzieję że tutaj jest problem.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#44
(26-12-2021, 03:01 PM)piotrekf napisał(a): Mam problem z przesłaniem dźwięku w systemie atmos pod Kodi 19.3. Próbowałem wszystkich ustawień i brak dźwięku Atmos.

Wydaje się, iż mniej więcej Kodi 19.3 na Fire TV Stick 4K Max raczej sobie poprawnie radzi z przesyłem dźwięku/obrazu [Obrazek: g075.gif]


[Obrazek: jUOasr9.jpg]

[Obrazek: I6yg6hi.jpg]


Zainteresowani mają jasność że Fire 4K Max jest świetnym pomocnym gadżetem w podróżach, jestem mega pozytywnie usatysfakcjonowany zaimplementowaną kartą sieciową, super się sprawdza jak tylko złapie sygnał dobrej sieci w każdym hotelu, mistrzostwo...


[Obrazek: jImQ6yh.jpg]

[Obrazek: EBYbW0t.jpg]
Odpowiedz
#45
Cześć
Czy u Was też tak jest że stick bardzo długo się wyłącza na innym launcherze? Mam Wolfa aktualnie.

Ps
Czy są jakieś sposoby na full backup?
Odpowiedz
#46
polecam launcher Leanback on Fire
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
(03-01-2022, 10:05 AM)smiechol95 napisał(a): polecam launcher Leanback on Fire
Czy stick na tym launcher włącza ci się tak samo szybko co na oryginalnym?
Odpowiedz
#48
nie testowałem oryginalnego, ale włącza się kilka krótkich sekund, na pewno szybciej niż mój telewizor, więc nie jestem w stanie tego zmierzyć Big Grin sticka masz podłączonego do tv czy adaptera w gniazdku?
Odpowiedz
#49
(05-01-2022, 03:06 PM)smiechol95 napisał(a): nie testowałem oryginalnego, ale włącza się kilka krótkich sekund, na pewno szybciej niż mój telewizor, więc nie jestem w stanie tego zmierzyć Big Grin sticka masz podłączonego do tv czy adaptera w gniazdku?
Mam podłączonego przez dołączony kabel. Na oryginalnym launcher włącza się dużo szybciej.
Możesz wysłać plik APK do tego launcher co masz? Nie mogę znaleźć
Odpowiedz
#50
Mi też na launcher Leanback włącza się ok 1-2 minut ;(
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości