Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fire TV Stick 4K Max
#51
(06-01-2022, 08:04 AM)z.sproski napisał(a): Mi też na  launcher Leanback włącza się ok 1-2 minut ;(
kompletnie nie przypadl mi do gustu ten launcher, anyway wolf wlacza sie u mnie okolo munute raczej nie wiecej
chyba taka przypadlosc
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Odpowiedz
#53
W tego typu sprzęcie normalnie chodzi sklep play i kodi jak w standardowym boxie?
Co byście wybrali pod projektor? Uważam, że takie coś zajmuje przede wszystkim mniej miejsca, niż box i można wpiąć w USB po prostu, ale jak z działaniem?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#54
Sklep play normalnie nie chodzi ale mozna to prosto obejść chocby robiąć sideload z telefonu przez ta apkę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Kodi chodzi normalnie , sa również specjalnie dla niego tworzone kompilacje odtwarzajace Dolby Vision z mkv (czego oryginalna wersja Kodi nie potrafi).
Wpina sie go do HDMI , przez usb jest zasilany.
Odpowiedz
#55
A jakiś patent, że udostępniam cały system kodi do swojej sieci domowej z boxa podłączonego do tv, żebym mógł wszystko oglądać na innym urządzeniu jak projektor?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#56
@mjw żadnych problemów z Prime Video...


[Obrazek: AnkWa9Wl.png]
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
(12-03-2022, 08:19 PM)adrt8v napisał(a): A jakiś patent, że udostępniam cały system kodi do swojej sieci domowej z boxa podłączonego do tv, żebym mógł wszystko oglądać na innym urządzeniu jak projektor?

Nie bardzo rozumiem o jaki patent Ci chodzi ? Projektor zapewne ma HDMI- wpinasz do niego Firesticka instalujesz na nim Kodi i integrujesz z siecia domową.
Odpowiedz
#58
Witam  posiadam HY40A2 SkyworthDigital  -takie oznaczenie   widoczne na ekranie  telewizora , ogólnie  to hyba HY4001  i  dokupiłem  do tunera  zestaw  myszkę  i klawiaturę    , po  połączeniu urządzeń do tunera  coś  żle ustawiłem  w  ustawieniach  i niestety  nie mogę  połączyć się  z asystentem  po pilocie, czy ma ktoś  jakąś  receptę,.
Pozdr.
Odpowiedz
#59
Ostatnia aktualizacja oprogramowania na Fire TV Stick 4K Max, zepsuła w aplikacji HBO Max odtwarzanie w rozdzielczości UHD to wszyscy wiemy...

[Obrazek: m7FH4Re.jpg]

...dla "porównania" staruszek Fire TV Stick 4K pierwszej generacji...

[Obrazek: 4ilccwF.jpg]

...ale również położyć nawet odtwarzanie kanału Canal+ 4K UHD w aplikacji Canal+, to już karygodne...

[Obrazek: 3HSae2I.jpg]

...poniżej Fire TV Stick 4K pierwsza generacja...

[Obrazek: umYdGkV.jpg]
Odpowiedz
#60
Aktualizacja do wersji 52.20.0 aplikacji HBO Max na Fire TV Stick 4K Max, jeszcze pogorszyła...aplikacja teraz uruchamia się "pół dnia", ogólnie jest zamulona, coś to urządzenie wybitnie "nie lubi" się z przedmiotową aplikacją HBO Max.

A w dalszym ciągu brak możliwości odtwarzania materiałów w rozdzielczości UHD w HBO Max to szczyt szczytów [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości