Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 19.3 matrix Xbox
#1
Witam
Miałem hard reset konsoli i na nowo zainstalowapem kodiego. Zawsze instalowalem z poradnika repozytorium polishteamwizard i nakladke cherrytv i wszystko chodziło. Teraz jak instaluje zainstaluje sie i recznie odpalam ptw i wywala u góry błąd  "Więcej informacji na temat znajdziesz w pliku dziennika zdarzeń" tam jednak nic nie ma w logach i nwm jak to ugryźć dalej. Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Co to znaczy, że nic nie ma w logach? Pokaż.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Kolego nie te forum, tam szukaj odpowiedzi Smile
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Konsola + Kodi to ciężki temat, a jak jeszcze wchodzi na to PTW. Po prostu tam bym szukał pomocy
Odpowiedz
#4
(21-11-2021, 06:19 PM)mjw napisał(a): Co to znaczy, że nic nie ma w logach? Pokaż.
W sensie, że w dzienniku zdarzeń nic nie mam. Jest pusty. Instalowalem fanfilm bez żadnych nakładek i to samo jest. Zainstaluje się i dalej jak instaluje wtyczke sportowa tv czy hejo.tv to też jest taki sam komunikat bym sprawdził w dzienniku zdarzeń, ale on jest pusty...

Dobra, przeczytałem na forum zagranicznym że na xboxie popsuła się apka kodi.
Odpowiedz
#5
Sama się nie popsuła. Kodi zawsze miał problemy z Xboxem ,teraz tylko się skumulowały. Jak pisał to @Tomek kodi na tym sprzęcie "Jest protezą " Wiem że sprzęt ma możliwości, moc obliczeniową itd... Ale co z tego jak bez wsparcia ;(
Ps. Może dla tego, że użytkownicy konsol są leniami. Czekają na gotowce, nic od siebie . Zapłaciłem i ma działać. Nie ta bajka
Odpowiedz
#6
Spokojnie - obecna wersja kodi na xbox jest skopana. Ma wyjść poprawka. Jedynym rozwiązaniem jest zabawa w ręczne instalacje zależności:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ale ogólnie - to proteza
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Tez miałem problem na XBOX X ze wszystkimi skórkami, po aktualizacji do 19.3 KODI praktycznie było nie używalne. Znalazłem FIX do Pythona na XBOX i wszystko pięknie zaczęło działać:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z tego co pisze autor to jeśli to naprawią to będzie można cofnąć ten fix. Napisał wszystko co i jak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości