Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaproszenie do new.plusx
#31
No to drożej jak telee . A konkretnie jakie są te formy płatności?
REKLAMA:



#32
(01-10-2022, 03:12 PM)woland357 napisał(a): No to drożej jak telee . A konkretnie jakie są te formy płatności?
No ja szkoda ci 1,8e więcej za bardziej stabilna tv to siedź dalej na teleelevidenie a rejestracja jest otwarta, płatności PayPal krypto rewolt
#33
Na razie poza niecałym miesiącem. Wykupionym tu plus 9 euro które mam starczą na kolejne 3 miesiące.jak to wykorzystam to może spróbuję dla porównania. Jak PayPal to spoko. Bo na tele obecnie tylko Perfect money wchodzi w grę. Jak przez vouchery. To wyjdzie niewiele taniej. Jak tutaj przez PayPal. założył bym konto nawet teraz skoro rejestracja otwarta. Tylko ciekawe po jakim czasie usuną konto. Jak ja dopiero za niecałe 4 miesiące kupiłbym pakiet
#34
(01-10-2022, 03:42 PM)woland357 napisał(a): skoro rejestracja otwarta.

O jakiej Ty "otwartej" rejestracji za kimś powtarzasz?


[Obrazek: sFYYBDnl.jpg]
#35
Co właściwie oznacza ten Reseller ? Nie pytam o tłumaczenie słowa oczywiście.
Czy zakładając komuś w ten sposób konto muszą być spełnione jakieś konkretne wymagania czy to po prostu rodzaj zaproszenia dla innego usera?

Dzięki za wytłumaczenie.

PS: ile aktywnych list można mieć na PlusX ?
#36
zakładasz konto i podajesz dane użytkownikowi i on się może zalogować, robić sobie wpłaty i generować listy bez Ciebie

limitu chyba na listy nie ma
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



#37
(13-10-2022, 11:04 AM)mjw napisał(a): zakładasz konto i podajesz dane użytkownikowi i on się może zalogować, robić sobie wpłaty i generować listy bez Ciebie

limitu chyba na listy nie ma

Śliczne dzięki !
pzdr
#38
(01-10-2022, 03:42 PM)woland357 napisał(a): Na razie poza niecałym miesiącem. Wykupionym tu plus 9 euro które mam starczą na kolejne 3 miesiące.jak to wykorzystam to może spróbuję dla porównania. Jak PayPal to spoko. Bo na tele obecnie tylko Perfect money wchodzi w grę. Jak przez vouchery. To wyjdzie niewiele taniej. Jak tutaj przez PayPal. założył bym konto nawet teraz skoro rejestracja otwarta. Tylko ciekawe po jakim czasie usuną konto. Jak ja dopiero za niecałe 4 miesiące kupiłbym pakiet

(01-10-2022, 03:56 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(01-10-2022, 03:42 PM)woland357 napisał(a): skoro rejestracja otwarta.

O jakiej Ty "otwartej" rejestracji za kimś powtarzasz?


[Obrazek: sFYYBDnl.jpg]

(01-10-2022, 03:18 PM)RebA napisał(a):
(01-10-2022, 03:12 PM)woland357 napisał(a): No to drożej jak telee . A konkretnie jakie są te formy płatności?
No ja szkoda ci 1,8e więcej za bardziej stabilna tv to siedź dalej na teleelevidenie a rejestracja jest otwarta, płatności PayPal krypto rewolt
[quote pid="41022" dateline="1664637521"]
Stąd ten cytat. Dalej nie wiem jaki czas konto będzie aktywne po rejestracji jeśli nie dokonam zakupu żadnej listy
[/quote]
#39
A kto to wie ile będzie aktywne - typ od tele potrafi usuwać nie doładowane konta na drugi dzień po założeniu.
Najprawdopodobniej to zależy od widzimisię włąsciciela takiej usługi Smile
#40
Gdzie można wypróbować? Jakiś test ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości