Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widoczna ocena filmow i seriali
#1
Ludzie pomozcie bo szalu dostaje juz z tym kodi. Jakis czas temu zainstalowalem kodi na swoim TV z  android TV. Uzywam standardowej skory i wtyczki Oath do ogladania filmow i seriali. Na listach filmow i seriali sa widoczne miniatury a na nich widoczna ocena filmu z imdb. Ta ocene udalo mi sie ustawic po dlugich poszukiwaniach gdzies w ustawieniach. 

Niestety kodi jak to kodi, wykrzaczylo sie po jakims czasie. Wgralem wszystko od nowa ale za czorta nie moge znalezc gdzie wlaczyc widoczna ocene imdb na fanarcie. Pomocy bo szukam tego juz prawie godzine.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(02-12-2021, 08:08 PM)zloty napisał(a): Ludzie pomozcie bo szalu dostaje juz z tym kodi. Jakis czas temu zainstalowalem kodi na swoim TV z  android TV. Uzywam standardowej skory i wtyczki Oath do ogladania filmow i seriali. Na listach filmow i seriali sa widoczne miniatury a na nich widoczna ocena filmu z imdb. Ta ocene udalo mi sie ustawic po dlugich poszukiwaniach gdzies w ustawieniach. 

Niestety kodi jak to kodi, wykrzaczylo sie po jakims czasie. Wgralem wszystko od nowa ale za czorta nie moge znalezc gdzie wlaczyc widoczna ocene imdb na fanarcie. Pomocy bo szukam tego juz prawie godzine.
Wchodzisz w ustawienia/interfejs/skora/konfiguracja skóry/ogolne i tak ustawiasz [Obrazek: g9laQoul.png]
A efekt jest taki 
[Obrazek: sAXpsUhl.png]

Podziękowali: zloty, alternatywy_4
Odpowiedz
#3
Super. Właśnie o to mi chodziło :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości