Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana obecnego s905x na coś nowego...
#11
(05-01-2022, 08:28 PM)Ktosi napisał(a): W sumie dobry box ale cały czas nie możesz liczyć że większość serwisów używających DMR  będzie działać w 4K, czasami nawet w 1080p będzie problem oglądnąć. W sumie priorytetem było przynajmniej 1080p.
Nastaw sie raczej głównie na rozdzielczość na 720p w serwisach streamingowych.

Grzanie to raczej normalne, najlepiej to dołożyć wentylator z radiatorem ( przykleić klejem )  jak chcesz schłodzić przynajmniej do 60 stopni ale box należy rozebrać. U mnie potrafił się zresetować podobny  box  ( s905x3 , 4 Gb RAM, SSD  )  przy mkv w 4k po półgodzinie filmu.

Jak już zaznaczałem nie zależy mi na 4K. 1080p może być ale nie musi - zadowolę się nawet skromnym 720p. Nie to było priorytetem przy wybore boxa lecz w miarę nowe podzespoły, na których mogłbym postawić CoreELEC w najnowszej stabilnej wersji, gdyż 9.X umiera śmiercią naturalnie agonalną (jak ogłosili brak wspacia tak trzeba było się ewakuować i dać berbeciom spadek - przynajmniej się cieszą). Wiadomo na jakieś ustępstwa muszę iść a nie mam parcia na to, by pakować kasę w dużo droższe urządzenia.

Po dzisiejszych wieczornych testach mam parę spostrzeżeń. W większości przypadków nie chrupie, lecz problemem jest Player, który chrupnie ze względu na buferowanie (albo wina WiFI albo nie wiem co - nie mam jak podpiąć kabla Ethernet niestety), lecz reszta serwisów streamingujących (Polsat Box GO, Netflix, YT) działa poprawnie. Po instalacji OpenWizard mizerne skutki są takie, że buferowanie nie występuje co 10 sekund a co 15 ( Big Grin ).
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości