Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej z wtyczką Real-Debrid od kodiwpigulce.pl?
#1
Exclamation 
Ale nas Real-Debrid potraktowało... Dostaliśmy bana na dostęp do ich forum, na którym od ok 4 miesięcy czyli od wydana wtyczki Real-Debrid do Kodi pomagaliśmy użytkownikom naszej wtyczki. Wiele podziękowań, wiele dobry słów czy wiele zdziwionych osób, że w tak łatwy sposób można korzystać w Kodi z real-debrid. Dziś jak co dzień zalogowałem się na konto żeby sprawdzić czy ktoś skomentował temat na forum i tu zonk. Zakaz dostępu do forum. Sprawdziłem na innym koncie o co chodzi i okazało się, że nasz temat no forum też usunięty...

Szkoda, bo właśnie chciałem aktualizować wtyczkę ale jak tak się dzieje to zaraz się okaże, że zablokują api albo możliwość łącznie wtyczki z serwerami. 

Przed publikacją wtyczki próbowałem się z nimi kontaktować - zero odzewu. Moje posty kasowali z forum - próbowałem się kontaktować - zero odzewu. Teraz też napisałem ale podejrzewam, że będzie zero odzewu.

To takie moje gorzkie żale. Smile Trochę smutno jak ludzie nie szanują tego co robisz za darmo... 

Po 4 miesiącach pomagania, pisania, tłumaczeniach żeby ludzie skorzystali z możliwości real-debrid dostałem odpowiedź na bana:

Cytat:Dear,

The forum is not a place to promote the third party application in particular for KODI.

Regards


( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Auć... Strasznie lipne myślenie szczególnie, że dzięki Waszej pracy o wiele więcej osób płaciło im wykupując subskrypcje w RD... Takie Janusze Marketingu Smile
Odpowiedz
#3
@Bundzaj niestety administracja tego serwisu kieruje się dziwną logiką. Jak zaczynaliśmy pracę nad wtyczką to nawet nie chcieli nam udostępnić konta premium do testów za darmo. Zamiast się cieszyć, że stworzyliśmy wtyczkę do ich serwisu co pewnie jakiś mały procent sprzedaży skoczył do góry to nas banują...
Ok 5000 pobrań wtyczki to całkiem niezły efekt. Dużo ludzi dzięki naszej wtyczce dowiedziało się o RD. Dostaliśmy mnóstwo podziękowań za wtyczkę od osób także zza granicy. Samo RD nigdy nawet nam nie podziękowało. Smile

Statystki odwiedzin poradnika po angielsku:

 [Obrazek: percent_0]

I tak po 4 miesiącach od napisania na ich forum o wtyczce stwierdzili nagle, że się promujemy. No jaja jak berety. Rozumiem jeszcze jakby temat wywalili zaraz po dodaniu ale po 4 miesiącach nagle?
Swoją drogą forum tvaddons jeszcze przed problemami też nam dało bana za wrzucenie na forum informacji o naszej wtyczce w dziale o nazwie: "Jesteś autorem wtyczki? Pochwal się nią tutaj!". Stworzyliśmy temat o naszej wtyczce do RD i po 7 minutach dostaliśmy bana, że się reklamujemy. Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
To faktycznie jakaś dziwna ich logika...

Ale tak mi przyszło do głowy czy dawaliście adnotację, że wtyczka oraz korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne i jest zrobiona aby ułatwić ludziom korzystanie z RD? Może potraktowali Was jako konkurencję? Albo ktoś was że tak powiem bezczelnie podkablował na podobnej zasadzie? Konkurencyjna wtyczka?

Bo takie właśnie banowanie po 4 miesiącach obecności na forum jest strasznie dziwne ... :/
Odpowiedz
#5
Może nie chcą żeby były jakiekolwiek wtyczki które mówią wprost że są do nielegalnego (pirackiego) użytku. Pewnie nie chcą problemów czy coś. Albo po prostu nazwa wtyczki im przeszkadza że zawiera ich nazwę.
Odpowiedz
#6
@Bundzaj tu raczej nie chodzi o konkurencje. Wtyczka jest darmowa i to powinno być w ich interesie aby taka wtyczka istniała bo dzięki temu mogą liczyć na potencjalnie większą ilość klientów. No trudno ja na tym nie zarabiam, francuzów nie zrozumiesz. Smile

@unknown_nickname ich serwis i nasza wtyczka w teorii nie ma zasady działania pirackiego. URLresolver też łączy się z serwerami RD. Jeśli nazwa im nie odpowiada to mogli napisać, a nie ban i zablokowanie możliwości odpowiedzi na ich odpowiedź.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
real-debrid.com to chyba jedyny taki serwis, który ma płatność SMS (Akurat co miesiąc ładuję po 50zł, więc 11zł dla mnie to nie dużo), więc trochę szkoda by było gdyby nagle wtyczka przestałaby działać, bo ostatnio dużo z niej oglądam Sad Może lepiej poszukać jakiegoś serwisu, który ma lepsze wsparcie jeżeli chodzi o społeczność?
Odpowiedz
#8
Polecany sprzedawca RD to? Smile
Odpowiedz
#9
A czy współpraca z serwisem tb7.pl wchodzi w grę? Mam tam konto od kilku lat i transfery zawsze duże. Serwis raczej szybko też nie padnie skoro są na rynku od kilku lat.
Odpowiedz
#10
@czuczer Real-Debrid to wykup bezpośrednio u nich. Płatność kartą - bezpieczna. Jak byś chciał to możesz założyć konto przez naszego reflinka to dostaniemy parę dni za darmo. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@ssooqq niestety raczej nie. Sad
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości