Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teleevidente jak zasilacie?
#1
Cześć, jak doładowujecie konto w Teleevidente? Właściciel nie szczególnie chce PayPal czy Revolut mi z kolei te metody pasują najbardziej, pozostałych kompletnie nie znam. Doradzi ktoś coś?

Sent from my SM-G781B using Tapatalk
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Binance: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Parę osób się pytało, więc zrobiłem krok po kroku wideo jak wygląda płacenie przez krypto. Tak samo możecie płacić na plusx.tv strims.tv , rapidzie czy ogólnie za co tam chcecie.

1. Wchodzimy na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zakładamy konto.
(Jeśli zarejestrujecie się z mojego reflinka zapłacicie 10% mniej przy opłatach za prowizję info na priv bo wykop nie pozwala wstawiać)

2. Wykonujemy po kolei wszystkie kroki aby aktywować konto i podpiąć dwu etapową
weryfikacje jeśli jest taka konieczność.

2. Wpłacamy pieniądze na Binance za pomocą przelewu lub podpięcia karty.
Jeśli wpłacacie z Polskiego konta niestety jedyna możliwość to zapłata przez kartę (prowizja 2%)
Darmowa wpłata jest możliwa np. dla posiadaczy konta brytyjskiego. Wtedy nie ma żadnej prowizji.
Zalecam kupowanie kryptowaluty USDT jest to stabilna moneta, która nie ulega wahaniom rynku
jest równa 1:1 z dolarem amerykańskim.

3. Wchodzimy na stronę z której chcielibyśmy kupić jakiś produkt.

4. Wybieramy opcje zapłaty kryptowalutą. W tym przypadku Monero (XMR)
prowizja za wypłatę z giełdy na tą chwilę to tylko 0.044935 dolara.

5. Pojawia nam się kwota i adres do przelewu. Więc wchodzimy na giełdę.

6. Jeśli nie mamy jeszcze tej kryptowaluty w naszym portfelu na giełdzie
Wchodzimy w zakładkę Handluj -> Konwersja. Wybieramy kwotę i krypto jaka nas interesuje.

7. Wchodzimy w zakładkę Portfel -> Przegląd Portfela i klikamy na przycisk Wypłata.

8. Wybieramy Kryptowaluty i wyszukujemy jaka nas interesuje.

9. Wklejamy adres odbiorcy i kwotę.

10. Weryfikujemy transakcje poprzez kod wysłany na email i kod z google authenticator

11. GOTOWE! W zależności od natężenia ruchu w sieci i wybranej kryptowaluty pieniądze
pojawią się niedługo na koncie sklepu.

Jeśli oglądacie ten film i wydaje wam się, że to coś skomplikowanego, gwarantuje, że po dokonaniu paru takich płatności cała operacja następnym razem będzie trwała wam tylko 1-2 minuty Smile

Dodam jeszcze parę słów na temat krypto jak ktoś nie miał styczności.

Dlaczego wiele serwisów wprowadza możliwość zapłaty przez krypto? Główną zaletą jest anonimowość.
Następny czynnik to niskie prowizje (jak na przykładzie Monero XMR kwota jest stała. Nieważne czy wyślecie 5zł czy 5000zł prowizja wyniesie tyle samo. Dla naszej transakcji jak na filmie było to tylko 0.044935 dolara. Niektóre serwisy typu PayPal, coraz bardziej zwiększają kwotę od wysłania pieniędzy, szczególnie jeśli nasz klient ma rachunek w innej walucie.

Za minus niektórzy mogą uznać wahania na rynku kryptowalut. Jednego dnia dana waluta (ta bardziej popularna) może zwiększyć lub obniżyć swoją wartość nawet o 20-30%. Dlatego zalecam jeśli trzymacie na giełdzie swoje pieniądze i płacicie czasami tylko za usługi, przekonwertujcie je na USDT czy USDC te waluty mają stałą wartość 1:1 z dolarem amerykańskim i są zależne tylko od kursu tej waluty. Wtedy nie musicie się martwić, że za parę tygodni wasze 100zł które wpłaciliście może spaść do 50zł.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Ja ostatnio płaciłem revolut przez kartę wirtualna. Tylko że 10€ wyszło mi ok 58zl z prowizja.. sporo. Mniej więcej taka sama cena jest jak byś placił przez perfect money.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
Mnie już koleś wyślij z Teleevidente bo nalegałem na PayPal lub Revolut lipa

Dzięki za poradnik przyda się

Sent from my SM-G781B using Tapatalk
Odpowiedz
#5
wystarczy napisać ze chcesz zaplacic przez paypal or revolut i gość nie robi problemów
Odpowiedz
#6
No to mi robił
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Kiedyś nie robił problemów, obecnie (przynajmniej mi) robił duże problemy i ostatecznie się nie zgodził. Lecz udało się po przez pierwszą (chyba) opcje krypto walutami, Kryptocick (czy jakoś tak), przez kartę revolut..owszem jakaś tam prowizja wyszła ale przynajmniej nie trzeba się prosić

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
Doładowałem przed chwilą konto krypto przez giełde Binance (monero) operacja powiodła się sukcesem. W histori wypłat status operacji jest COMPLITED jednak na stronie tele salda mi nie doładowało?Sad Co robic?
Odpowiedz
#9
Wysłałeś DOKŁADNIE taką kwotę jaką powienieś? Bardzo możliwe, że wysłałeś kwotę pomniejszoną o prowizję.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Wysłałem dokładnie taka kwotę jaką miałem. Temat już załatwiony. Odpisał. Że musiał ręcznie dostać kwotę do salda i wszystko jest już ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości