Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.3 MAtrix windows10 , wszystko się wiesza
#1
Witam,
Jak w temacie, świeżo zainstalowany windows10 na starym laptopie  ( I3-3220, 12gb ram, 200gb ssd), Kodi 19.3 z wtyczką ipttv simple client, m3u mam ( na samym telewizorze SAMSUNG na programie SETIPTV śmiga wszystko aż miło, wkurza mnie tylko tam, że nie mogę edytować/tworzyć nowych grup kanałów i nie ma pełnego timshifta i nadrywania programów) skonfigurowana zgodnie z poradnikiem razem z epg. Kodi strasznie się wiesza , jak ruszy to obraz staje po minucie. Edycja kanałów jest nie możliwa, ponieważ przy pierwszym ruchu myszki czy pilota wszystko zamraża się na pięć minut. EPG też nie działa...
co jest grane? pomożecie?
Edit: dodam, że w playliście pousuwałem wszystkie niepotrzebne kanały, zostało około 200
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
tak, 64 bity mam. Już zciągam i testuje
Odpowiedz
#4
po długiej walce doszedłem do wniosku, że coś jest nie tak z moją lista ipttv. Dodatek WP.pl śmiga aż miło ale jak tylko włączę ipttv zaczyna się meksyk. Troszkę pomieszałem w mojej playliście i troszkę ruszyło , epg już ładnie chodzi ale dalej to nie jest to . Jest jakiś standard, format takiej playlisty m3u?
Odpowiedz
#5
(14-01-2022, 04:47 PM)danulek napisał(a): Jest jakiś standard, format takiej playlisty m3u?

Standardem listy m3u jest format .m3u [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości