Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Real debrid w fan film
#11
(06-03-2022, 06:37 PM)somer napisał(a):  cena 16 euro na pół roku

Ps.  6-ściu dych na pół roku 

To ile w końcu? Bo 6 dych to jeszcze mogę zapłacić.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
[Obrazek: 9rKJIU0l.png]

[Obrazek: yYzY8Brl.jpg]
Odpowiedz
#13
Przeliczać umiem, tylko tak byłem ciekawy skąd te 60 zł wziął.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#14
Jak sobie od tych 78.33 zł odejmiesz 34.99 zł ,które kosztuje dziadowskie tb7 to Ci wyjdzie nawet mniej bo 43.34 zł.
I to jest właśnie różnica ,która powoduje że wolisz czekać nie wiadomo na co , by ponownie móc oglądać 720p z lektorem zamiast mieć bezproblemowy dostęp do materiałów wysokiej jakości....
Odpowiedz
#15
(05-03-2022, 08:35 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(05-03-2022, 03:09 PM)Piotr.W napisał(a): Czy w Real Debrid są polskie źródła?
myślałem, że RD uleczy mój ból

Bez paniki, jest coraz lepiej z polskimi źródłami...nie widzę przeszkód jak mawiał ślepy koń wyścigowy, aby autopsyjnie sprawdzić zagadnienie, to groszowy pseudo wydatek a stanie się jasność...


[Obrazek: wyvmfphl.jpg]
Wziąłem premium do testów i muszę powiedzieć, że jestem rozczarowany.
W ustawieniach RD (na stronie www) mam preferowany język PL i Dolby digital+.
Polskich źródel generalnie brak, a jeśli już RD je znajduje, to są to źródła z filmana do których i tak mamy dostęp z poziomu FF bez inwestowania w konta premium (np. Peaky Blinders 6x02).
Wielu źródeł w ogóle nie znajduje (dla przykładu - Ancient Aliens 5x10 - zero wyników), chyba, że coś mam nie tak skonfigurowane w FF. [Obrazek: d03980b97e34020820c1253afbe608da.jpg]
Odpowiedz
#16
Fajnie, że testujesz, a spróbuj sprawdzić zanim kupię to jak to działa np. we wtyczce Fen?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Nie mam wtyczki Fen, nie pomogę.
Podejrzewam, że niezależnie od wtyczki, źródła będą takie same.
Odpowiedz
#18
(07-03-2022, 10:56 AM)Piotr.W napisał(a): Nie mam wtyczki Fen, nie pomogę.
Podejrzewam, że niezależnie od wtyczki, źródła będą takie same.
No nie. Wtyczki, które mają scrapery torrent (a ich fanfilm nie ma i jak dla mnie, to dobrze) po integracji z RD nabierają sensu- oczywiście źródła w 99% wymagają dodatkowych wtyczek do napisów. Temat jest o fanfilm, więc na tym zakończę.
Odpowiedz
#19
(07-03-2022, 01:00 PM)szopns napisał(a):
(07-03-2022, 10:56 AM)Piotr.W napisał(a): Nie mam wtyczki Fen, nie pomogę.
Podejrzewam, że niezależnie od wtyczki, źródła będą takie same.
No nie. Wtyczki, które mają scrapery torrent (a ich fanfilm nie ma i jak dla mnie, to dobrze) po integracji z RD nabierają sensu- oczywiście źródła w 99% wymagają dodatkowych wtyczek do napisów. Temat jest o fanfilm, więc na tym zakończę.
A...ok, dobrze, że wyjaśniłeś.
Być może dlatego FF zwraca mi tak mało wyników.

(07-03-2022, 10:41 AM)adrt8v napisał(a): Fajnie, że testujesz, a spróbuj sprawdzić zanim kupię to jak to działa np. we wtyczce Fen?
Hej, tak jak pisałem nie mam Fena, ale natchnął mnie @szopns szopns i sprawdziłem jeszcze jak RD działa w Crew (wtyczka której długo nie używałem) i tu źródeł bardzo dużo (głównie torrentowych), niestety, nie polskich (po ustawieniu Crew, na wyszukiwanie tylko źródeł PL, RD nic nie znajduje), ale wtyczki do napisów nie mają problemów z tymi źródłami.
Odpowiedz
#20
Do 4k ,DV,DA najlepsze wtyczki to The Oath i Fen.
Integracja z opensubtitles działa bardzo dobrze ,z Trakt również jak i z chmurą RD (dla torrentów z polskich żródeł).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości