Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Real debrid w fan film
#21
Czy do działania Fen z RD, trzeba zainstalować wtyczkę RD z poradnika kodiwpigulce ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Odpowiedz
#23
Dzięki wieczorem zobaczę, faktycznie Tb7 już chyba RIP

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#24
Chyba, że nie rozkminilem wszystkich opcji do końca, ale już nie miałem czasu.
Odpowiedz
#25
To rozwiązanie dla ceniących sobie najlepszą jakość a więc i oryginalne ścieżki dżwiękowe...
Fakt - trzeba posiadać umiejętność płynnego czytania.
Odpowiedz
#26
(07-03-2022, 05:54 PM)somer napisał(a): To rozwiązanie dla ceniących sobie najlepszą jakość a więc i oryginalne ścieżki dżwiękowe...
Fakt - trzeba posiadać umiejętność płynnego czytania.
To prawda, jakość źródeł jest świetna, zarówno obraz jak i dźwięk (5.1/7.1).
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
btw. Odcinek serialu z Apple TV ,potrafi ważyć 12 GB .2-godzinny film w zbliżonej jakości to ok. 30 GB w tym momencie 10GB limit dzienny tb7 z kumulacją do 30GB jest naprawdę....śmieszny.
Odpowiedz
#28
(07-03-2022, 05:44 PM)Maciej_27 napisał(a): Dzięki wieczorem zobaczę, faktycznie Tb7 już chyba RIP

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Gdzieś zniknęła wcześniejsza odpowiedź, więc jeszcze raz.
Zainstalowałem Fena, zintegrowałem z RD i źródeł bardzo duży wybór (w Crew też podobnie).
Integracja z wtyczkami do napisów, bez problemów.
Ktoś pisał wcześniej, że są też źródła PL, ale mi na razie nie znalazł ani jednego. Chyba, że czegoś w ustawieniach nie zaptaszkowalem jak należy.

Update. Wiele źródeł 4K (z RD w Fen) ma w kontenerze (chyba tak to się nazywa) zaimplementowane napisy w różnych językach, również w PL. Nie trafiłem za to, na razie, na źródło, które miałoby do wyboru, wśród ścieżek dźwiękowych, ścieżkę PL, choć pewnie są źródła które ją mają.
Odpowiedz
#29
Jeśli zintegruje Fen z RD to konieczny jest VPN?
Odpowiedz
#30
Legalność żródeł w FEN jest taka sama jak w FanFilm......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości