Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreElec Kodi 18 nie widzi TD319
#1
Witam. Otrzymałem adapter DVB-T2 firmy AVerMedia. Niestety, nie jest widoczny w systemie Kodi 18. Dekoder jest sprawny, ponieważ świetnie działa w Kodi 19. Jednakże Kodi 19 zawiesza się w Raspberry Rp3. Dlatego wróciłem do Kodi 18. I tu "zong". Być może należałoby doinstalować jakieś sterowniki. Czy jest jakiś sposób, aby zmusić dekoder do pracy?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(14-01-2022, 10:18 AM)jumbopapaja napisał(a): Witam. Otrzymałem adapter DVB-T2 firmy AVerMedia. Niestety, nie jest widoczny w systemie Kodi 18. Dekoder jest sprawny, ponieważ świetnie działa w Kodi 19. Jednakże Kodi 19 zawiesza się w Raspberry Rp3. Dlatego wróciłem do Kodi 18. I tu "zong". Być może należałoby doinstalować jakieś sterowniki. Czy jest jakiś sposób, aby zmusić dekoder do pracy?
Na jakim systemie testowałeś?

RPI 2/3 daje mało prądu na USB co może skutkować zawiechami, taki tuner może całkiem sporo energi potrzebować Najlepiej było by podłączyć go do aktywnego HUBa USB z własnym zasilaniem i wtedy ocenić stabilność działania.

Ogólnie jednak nawet jeśli opanujesz ten sprzęt pod kodi 19 to długo nie pooglądasz po zmianie standardu z DVB-T na DVB-T2 zmieni się też kodek video na H265. A raspberry pi 2/3/3b+ straciło wsparcie dla tego standardu w kodi 19...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości